Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #8. Poirytowany Mioduski o Leśnodorskim: Najlepiej jakby kupił swój klub

- Najlepiej jakby Bogusław Leśnodorski zainwestował swoje pieniądze w jakiś klub - powiedział poirytowany Dariusz Mioduski o byłym współwłaścicielu Legii Warszawa. Fragment odcinka Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski rozmawiali z Dariuszem Mioduskim i Mateuszem Święcickim o Legii Warszawa. Prezes Legii zdradził, że Ricardo Sa Pinto został zwolniony i mówił m.in. o jego następcy. 

Cały odcinek poniedziałkowej "Sekcji Piłkarskiej" zobaczysz tutaj:

 
Więcej o:
Komentarze (5)
Sekcja Piłkarska #8. Poirytowany Mioduski o Leśnodorskim: Najlepiej jakby kupił swój klub
Zaloguj się
 • candlekeep

  Oceniono 4 razy 4

  Czy Wy nie możecie drukować wywiadów doceniając fakt, że odwiedzają Was jeszcze internauci umiejący czytać? Czemu ciągle tylko te durne filmiki?

 • grb3

  Oceniono 2 razy 2

  Bogus to ostatnio wszedzie jest, wszystkim doradza, wszystkich poucza i generalnie wszystko od wszystkich wie lepiej. Ta uwaga sluszna - odpusc parcie na szklo, kup sobie klub i tam wdrazaj to w zycie, jesli Twoje rady nie sa bzdurami sukces jest kwestia czasu xD

 • okoni18

  Oceniono 1 raz 1

  Zawsze łatwiej wydaje się czyjąś kasę, a decyzje podejmuje z trzeciej osoby. Taki urok tego świata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX