Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #8. Dariusz Mioduski ujawnił kulisy zwolnienia Ricardo Sa Pinto z Legii Warszawa

Legia Warszawa zwolniła Ricardo Sa Pinto. Jak wyglądała rozmowa Dariusza Mioduskiego z portugalskim trenerem? Prezes Legii zdradził to w ósmym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Fragment Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski rozmawiali z Dariuszem Mioduskim i Mateuszem Święcickim o Legii Warszawa. Prezes Legii zdradził, że Ricardo Sa Pinto został zwolniony i mówił m.in. o jego następcy. 

Cały odcinek poniedziałkowej "Sekcji Piłkarskiej" zobaczysz tutaj:

 
Więcej o:
Komentarze (8)
Sekcja Piłkarska #8. Dariusz Mioduski ujawnił kulisy zwolnienia Ricardo Sa Pinto z Legii Warszawa
Zaloguj się
 • kopernik_byl_akobieta

  Oceniono 7 razy 7

  Ej chłopaki.... jeszcze ja nie byłem trenerem Legii !!!! Ja się naoglądałem róznych meczów najlepszych drużyn i wiem co trzeba zrobić w Legii zaraz po tym jak podpiszę kontrakt. Jedno moge przyrzec: Legia nie spadnie .....

 • jokemaker

  Oceniono 2 razy 0

  Mioduski odkrył, że podobna fryzura to jeszcze nie wszystko

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz -1

  pudelek, znów sprowadzi zagranicznego burka, by zaszczał łazienkowską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX