Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków złożyła pozew. Domaga się od Marzeny Sarapaty ponad 500 tys. złotych

Szefowie Wisły Kraków złożyli pismo do Sądu Rejonowego w Krakowie, w którym domagają się od Marzeny Sarapaty 523 tysięcy złotych - poinformował serwis weszlo.com.

O co chodzi? O wysoką podwyżkę, którą otrzymała Marzena Sarapata, kiedy była prezesem Wisły Kraków. Obecne władze klubu stoją na stanowisku, że podwyżka została przyznana z pominięciem procedur. I dlatego złożyły do Sądu Rejonowego w Krakowie wniosek o „wezwanie do próby ugodowej w sprawie o zapłatę" - ponad pół miliona złotych (dokładnie 523 tysiące). Wniosek opublikował portal weszło.com, który informuje także, że Sarapata sama domaga się przeprosin i 250 tysięcy złotych zadośćuczynienia od Krzysztofa Stanowskiego (założyciela weszło.com). W tym przypadku chodzi o to, że zdaniem byłej prezes Wisły teksty Stanowskiego - opisujące sytuację w klubie - godziły w jej dobre imię, a co za tym idzie, sprawiły, że obecnie nie jest w stanie zarabiać jako radca prawny.

- Na miejscu kibiców Wisły trzymałbym kciuki za ten proces z Sarapatą. Mnóstwo osób musiałoby zeznawać pod przysięgą i z tego, co widzę, należałoby na czynniki pierwsze rozłożyć wszystko, co działo się z klubem przez ostatnie lata. Gwiazdka z nieba dla dziennikarzy i fanów - napisał Stanowski.

Sarapata była prezesem piłkarskiej Wisły przez dwa i pół roku (rezygnację złożyła 22 grudnia). To za jej rządów Wisła Kraków znalazła się na skraju bankructwa.

Więcej o:
Komentarze (32)
Wisła Kraków złożyła pozew. Domaga się od Marzeny Sarapaty ponad 500 tys. złotych
Zaloguj się
 • lazy_bones

  Oceniono 14 razy 14

  Z punktu widzenia Pani Sarapaty nie jest istotne co robiła i dlaczego jest w takiej sytuacji, tylko kto zdemaskował jej działania. Wina przecież nie leży w jej poczynaniach, tylko w osobie która je obnażyła. Typowe myślenie kryminalisty.

 • nicka1122

  Oceniono 14 razy 14

  Sama sobie zgotowała taki los. W zawodzie jest skończona. To nie artykuły Stanowskiego ją pogrążyły, tylko własna głupota. A zarząd Wisły musi reagować w taki sposób. Prokurator też za chwilę się za nią weźmie. Niech wytacza proces cywilny - będzie śmiesznie. I strasznie.

 • titus_fox

  Oceniono 11 razy 11

  "godziły w jej dobre imię, a co za tym idzie, sprawiły, że obecnie nie jest w stanie zarabiać jako radca prawny" - buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. A to Marzence się dowcip wyostrzył...

 • przeminelozpiardem

  Oceniono 11 razy 11

  kobita chyba nieźle tankuje sądzac z opuchniętej twarzy.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 8

  No to Tarapata w sarapatach...
  A może na odwrót?
  W każdym razie jakoś tak.

 • cyrkonowy_szerszen

  Oceniono 8 razy 8

  Jak taka pani mogla wydoic kogokolwiek na 5 kapci?

 • 2fat

  Oceniono 9 razy 7

  Marzena, tylko arabski burdel cię może uratować przed komornikiem. Lubią takie blondyny przy tuszy.

 • timbwolf3

  Oceniono 5 razy 5

  Trzeba sprzedać będzie panamerę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX