Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #5. Jakub Błaszczykowski zmienił pozycję. Już nie jest prawym skrzydłowym

- Jakub Błaszczykowski powinien być w tej kadrze, ale nie wiem, czy powinien w niej grać - powiedział w piątym odcinku Sekcji Piłkarskiej Mateusz Święcicki. Jak to się stało, że Błaszczykowski już nie jest prawym skrzydłowym, przynajmniej w Wiśle Kraków? Fragment Sekcji Piłkarskiej w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (5)
Sekcja Piłkarska #5. Jakub Błaszczykowski zmienił pozycję. Już nie jest prawym skrzydłowym
Zaloguj się
 • boederman

  Oceniono 1 raz 1

  Blaszczu powinien grac w srodku (nieco po prawej stronie) razem z Zielinskim (ustawionym lekko po lewej stronie tak jak gra w Napoli) a za nimi dwaj defensywni pomocnicy. Polska nie ma obecnie dobrych skrzydlowych, wiec darujmy sobie ataki skrzydlami. Lepiej wystawic 2 napastnikow - Lewego i Piatka.

 • 3starkillah

  0

  Każdy kibic kopanej w Polsce wie, że Kubie należą się podziękowania za dotychczasową grę w reprezentacji. Jest jednak oczywistym to, że jego czas się kończy. Dziwi mnie to, że sam Kuba nie odpuszcza widząc ile kontrowersji budzi jego ciągłe powoływanie. Może jakaś petycja od kibiców? Co myślicie?

 • skokens

  0

  Mysle, ze powinien byc 12 zawodnikiem i usiasc na trybunach xD
  (Zart)
  Mysle, ze taki ktos jak Blaszczu powinien pomagac mlodym w reprezentacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX