Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Lecha Poznań "nie pasuje do tej ligi". Leśnodorski i Ćwiąkała są nim zachwyceni

- Jestem zaskoczony, że Adam Nawałka nie poprosił o więcej transferów. Taki Zoran Arsenić by tam nie zawadził, a jest lepszy od Vujadinovicia czy Janickiego - powiedział Tomasz Ćwiąkała w programie Sekcja Piłkarska. Razem z Bogusławem Leśnodorskim wyróżnili jednego piłkarza Lecha Poznań, który "nie pasuje do tej ligi", bo jest za dobry. Fragment w poniższym materiale wideo.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 50-55 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (9)
Piłkarz Lecha Poznań "nie pasuje do tej ligi". Leśnodorski i Ćwiąkała są nim zachwyceni
Zaloguj się
 • post111

  Oceniono 8 razy 6

  Na polityce transferowej "Leśnego" bym nie polegał. Robił ją w Legii i oprócz dużej kasy jaką wydawał specjalnych efektów przystających do poziomu wydatków nie widziałem. Nie jest dla mnie żadnym autorytetem !

 • wozdo

  Oceniono 2 razy 2

  no bez jaj, ten cały Arsenic biega jak łamaga i co chwilę się wywraca, jest niezdatny w defensywie ani tym bardziej w ofensywie. Taki był w Wiśle i taki nada jest w Jagiellonii. A akurat Vujadinovic w meczu w Legią (pomijając zdobytego gola) grał super skutecznie - wygrywał każdą główkę i przerywał akcje rywali

 • wozdo

  Oceniono 3 razy 1

  a tak poza tym to patrząc na ilość obrączek na palcu Nawałki, to jest on chyba czterokrotnie żonaty??:)))

 • wontus77

  0

  Czyli kogo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX