Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska: Kulisy starcia Dominika Furmana i Tarasa Romanczuka. "Odpowiednie organy powinny się tym zająć"

- Taras Romanczuk jest rozsądnym, uczciwym człowiekiem. Bolało go to, co powiedział Furman. Działo się to pod koniec meczu. Tam mogły paść jakieś słowa. Odpowiednie organy powinny się tym zająć. Czasami są jakieś obelgi na boisku, ale to nie było zwykłe przekleństwo i nie dziwne, że nie było po meczu podania ręki. To musi być wyjaśnione. Najlepiej by było, żeby Furman zadzwonił i przeprosił - powiedział w programie Sekcja Piłkarska trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot. Zobacz całą wypowiedź w poniższym materiale wideo.

Dominik Furman miał nazwać Tarasa Romanczuka "banderowcem" podczas sobotniego meczu Jagiellonii Białystok z Wisłą Płock. Ireneusz Mamrot w "Sekcji Piłkarskiej" opowiedział, jak całe wydarzenie wyglądało z ławki rezerwowych. Tutaj można obejrzeć całość programu.

Więcej o:
Komentarze (19)
Kulisy starcia Dominika Furmana i Tarasa Romanczuka. "Odpowiednie organy powinny się tym zająć"
Zaloguj się
 • qqracza

  Oceniono 8 razy 6

  Czytam i nie wierzę. Mało mnie obchodzi zarówno pochodzenie jak i los rodziny Romanczuka. Ale ta sytuacja jest jasna. Dziecko nie odpowiada za swoich rodziców. I nawet gdyby Taras był synem Bandery krzywdzące jest nazwanie go banderowcem. Inaczej każde niemieckie dziecko to hitlerowiec.

 • tommms

  Oceniono 8 razy 2

  Furman tym samym udowodnił, że nazwisko zobowiązuje.

 • guru133

  0

  Widać że Furman zbyt długo grał w Legii.

 • algotrader

  Oceniono 2 razy 0

  Furman twierdzi, że powiedział Siadaj Kulson

 • wisekpisek

  Oceniono 1 raz -1

  przewidywa.sport.blog - bardzo ladne typy wchodzi az milo

 • grucha5

  Oceniono 16 razy -4

  Czegoś tu nie rozumiem . Skoro Ukraińcy oddają cześć Banderze uznając go za narodowego bohatera jak to możliwe że pan Romańczuk oburza się że nazwano go banderowcem . To tak samo jak by w Polsce nazwać kogoś piłsudczykiem - nie wszyscy utożsamiają sie z marszałkiem ale naród powszechnie go szanuje i z wolą ogółu nalezy się zgodzić . Niech Romańczuk najpierw pozwie swój rząd i walczy o zadośćuczynienie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX