Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bogusław Leśnodorski dał poradę Lechowi Poznań. Znowu się naśmiewa [WIDEO]

- Trzeba wyrzucić połowę drużyny - powiedział Bogusław Leśnodorski w filmiku, jaki opublikował na Twitterze. W ten sposób były prezes Legii Warszawa znowu naśmiewa się z Lecha Poznań.

Lech Poznań przegrał z Piastem Gliwice aż 0:4. Była to najwyższa porażka od 2,5 roku. - Witam Lech Poznań i Piotra Rutkowskiego. Jeśli potrzebujecie pomocy w tym trudnym momencie to mogę spróbować 'doradzić' - napisał na Twitterze Bogusław Leśnodorski. W sobotę rano Leśnodorski opublikował filmik podpisany "Piotrek dzwonił...". Chodzi mu o Piotra Rutkowskiego, prezesa Lecha Poznań.

- Na nartach jestem. Nie za dobrze jest. W sprawie tweeta dzwonisz? Musisz tam zrobić małą rewolucję, trzeba wyrzucić połowę drużyny, zrobić parę zmian. Powiem ci, jak to wszystko trzeba zrobić - mówi Leśnodorski. - Lech Poznań wystawia się na śmieszność - skomentował sytuację wokół poznańskiego klubu Dawid Szymczak w swoim tekście.

Więcej o:
Komentarze (23)
Bogusław Leśnodorski dał poradę Lechowi Poznań. Znowu się naśmiewa [WIDEO]
Zaloguj się
 • superpolpol

  Oceniono 5 razy 5

  Czy ktoś podniesie temat rzekomych kontaktów tego pana z półświatkiem? Kto mu zrobił tatuaż, znajomość ze Staruchem, na co przyzwalał, za co brał kasę i od kogo? Ruszycie temat? Podobno też nieźle z ucha strzelał , macie ucholi w służbach? :-) Podejmiecie się?

 • antropoid

  Oceniono 8 razy 4

  Leśnodorski - wstyd za "występy" twoich zamaskowanych koleżków na meczu z Dortmundem w LM (bilans dwumeczu 4-14...) i za mecz z Realem przy pustych trybunach już przestał palić?... :)

 • andrzej.duxa

  Oceniono 2 razy 2

  co za pajac...

 • artzat74

  Oceniono 2 razy 2

  Halo , Piotrek , znajdz sobie nowego chlopaka .Znaczy , zawodnika .

 • antropoid

  Oceniono 2 razy 2

  To jest akurat ten, co nie miał powodów do wstydu i zna się na prowadzeniu klubu... :)

 • ikebroflovski

  Oceniono 2 razy 2

  Pro publico bono, czy wystawił pan fakturę? :D

 • maras63

  Oceniono 4 razy 2

  Leśnodorski??? aaa... to ten dupek, którego wywalono z L. Co teraz robi?

 • martymiko

  Oceniono 6 razy 2

  Panie Leśnodorski - nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku. Zajmij się Pan Wisłą. Reanimował Pan trupa i bankruta, który i tak spadnie do niższej ligi. To kwestia czasu. Może spłacisz jej pozostałe 28 mln długu. To uczciwe w stosunku do wierzycieli mieć tyle długu i nie spłacać ? To patologia, którą Pan pielęgnujesz z PZPN..

 • przemuncia

  Oceniono 1 raz 1

  Świetne rady. Jedna drużyna bez osiągnięć ma dawać drugiej drużynie bez osiągnięć rady jak grać w jakiejś ‚extra’klasie dla ogórków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX