Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań zareagował na kompromitację. Wulgarny wpis na Twitterze

K...a mać, a dokładniej k##~*$@ć - tak oficjalny profil Lecha Poznań na Twitterze zareagował piątkową porażkę z Piastem w Gliwicach (4:0).

Lech Poznań prowadzony przez Adama Nawałkę miał okazję do rehabilitacji za zeszłotygodniową porażkę 1:2 z Zagłębiem Lubin przed własną publicznością. Spotkanie z Piastem okazało się jednak jeszcze większą wtopą i kompromitacją. Drużyna Adama Nawałki w piątek przegrała z Piastem aż 0:4. Po raz ostatni Lech na wyjeździe stracił cztery gole 2,5 roku temu. - Gratulacje dla Piasta. Dzisiaj byli drużyną lepszą, zresztą wskazuje na to wynik. Praktycznie wszystkie bramki, grając na wyjeździe, straciliśmy z kontry. Jest wiele aspektów, które musimy dokładnie przeanalizować - powiedział po meczu Nawałka. Trener Lecha wypowiadał się spokojnie, trzymał ciśnienie. Większe emocje udzieliły się prowadzącym konto Kolejorza w mediach społecznościowych, na którym zaraz po meczu pojawił się taki oto wpis:

Przez porażkę w Gliwicach Lech spadł na siódme miejsce w tabeli. Drużyna Nawałki traci 12 punktów do prowadzącej Lechii, która w sobotę wieczorem zagra na wyjeździe z Koroną Kielce. Piast natomiast awansował na czwarte miejsce i ma stratę 11 punktów do gdańszczan. W następnej kolejce Lech podejmie u siebie Legię (sobota, 20.30). Dzień wcześniej Piast zagra na wyjeździe z Arką Gdynia.

Więcej o:
Komentarze (87)
Lech Poznań zareagował na kompromitację. Wulgarny wpis na Twitterze
Zaloguj się
 • gregin

  Oceniono 34 razy 32

  To tylko pokazuje jak słabym trenerem był Nawałka. W reprezentacji miał najzdolniejsze pokolenie od czasów Orłów Górskiego i osiągnął Senegal!

 • ttwo

  Oceniono 21 razy 19

  Dlaczego zawodnicy Lecha pojechali do Gliwic bez trenera?

 • algreg

  Oceniono 21 razy 17

  dalej płaczcie i płaćcie 150tys/mies. poznańskie pyry panu lebiedze wybitnemu przedstawicielowi polskiej szkoły trenerskiej

 • wichura

  Oceniono 16 razy 14

  150k PLN pensji co miesiąc...
  A potem jeszcze premia za utrzymanie w lidze dojdzie ;)

 • hiperon59b

  Oceniono 16 razy 14

  Ten wybitny trener, którego nie chciał żaden renomowany klub doprowadzi Lecha do II ligi. Co tam, jest progres (ulubione określenie Nawałki), następny mecz wygramy.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 14 razy 12

  przypominam =>Na wałka 150 000 złotych pensji na miesiac,wychodzi 5000 na dzień

 • nalesniku

  Oceniono 11 razy 9

  i waśnie tak nasrałka zrobił lecha w ch...a

 • janjan101

  Oceniono 11 razy 9

  Potwierdza się, że Nawałka to jedna wielka, chodząca kompromitacja..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX