Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Piłkarz Górnika naraził się na śmieszność. Jest reakcja Bochniewicza

Górnik Zabrze pokonał Wisłę Kraków 2:0, ale najwięcej po meczu mówiło się o zachowaniu Pawła Bochniewicza, który naraził się na śmieszność. Piłkarz popisał się jednak znakomitą reakcją na swoje zachowanie. - Przyznaję Wam rację to była głupota. Zupełnie niepotrzebna - pisze Bochniewicz.

W 95. minucie meczu Paweł Bochniewicz leżał na murawie i zwijał się z bólu.Wydawało się, że coś poważnego stało się z plecami piłkarza. Sędzia Jarosław Przybył odgwizdał jednak koniec meczu, a piłkarz natychmiast wstał i zaczął świętować zwycięstwo z kolegami ze swojej drużyny. Sytuacja od razu obiegła cały Internet i stała się hitem. 

Bochniewicz żałuje

Paweł Bochniewicz po kilkunastu godzinach skomentował jednak swoje zachowanie i zrobił w sposób najlepszy z możliwych - Ok, przyznaję Wam rację to była głupota. Zupełnie niepotrzebna. Gdyby ta sytuacja dotyczyła innego piłkarza, zwłaszcza dobrze mi znanego,pewnie sam ruszyłbym z szyderką, troszkę podogryzał. Czasami najtrudniej racjonalnie ocenić okoliczności, gdy dotyczą one akurat nas samych - pisze piłkarz.

Piłkarz przyznał, że  w ramach rekompensaty kupi karnet dla kibica, który chciałby oglądać mecze Górnika, a nie stać go na zakup. - (...) Młodzieżowy reprezentant Polski powinien dawać przykład i ja taki dałem - tyle że... jak nie robić. Człowieka jednak poznaje się nie po tym, że pobłądził, tylko czy i w jaki sposób potrafi się z tym uporać. - dodaje obrońca. 

Więcej o:
Komentarze (52)
Ekstraklasa. Piłkarz Górnika naraził się na śmieszność. Jest reakcja Bochniewicza
Zaloguj się
 • ku52

  Oceniono 7 razy 5

  Od gów.niarza uczą ich dziś klubach trzech rzeczy: 1) jak faulować, 2) jak symulować faule, 3) jak liczyć lajki w mediach społecznościowych. Zdolny gów.niarz, więc jak mu kazali przeprosić, to tak szybko przeprosił, jak szybko wstał z murawy.
  Za karę został wczoraj "po lekcjach" i ćwiczył z trenerem symulację wiarygodną: jak już, dur.niu - tłumaczył mu eks-piłkarz - padasz i zwijasz się, to wstajesz powoli i z trudem. Jak jeszcze raz się tak szybciutko zerwiesz, to po premii.

 • nawrop

  Oceniono 19 razy 5

  Potrafił wyjść z twarzą z głupiej sytuacji.
  Warto brać przykład i ...... nie robić głupot.
  A jak się przydarzy to ... też brac przykład.
  Pozdrowienia z Poznania

 • kapiszon.gazetowy

  Oceniono 6 razy 4

  TO TRZEBA WIEDZIEĆ.PILKARZ NIE PO RAZ PIERWSZY TAK SIE ZACHOWAŁ.PRYWATNIE TO KIBOL JAKICH MASA W TYM PATOLOGICNY KLUBIE.ON SIIE PO KAZDYM MECZU NABIJA Z SEDZOW,KTORYCH MA ZA FRAJERÓW.TOJEST POWSZECHNIE ZNANY WSROD PILKARZY OSZUST,LAWIRANT I SYMULANT.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 16 razy 4

  nie ma wsrod sportowcow wiekszych pajacow niz kopacze - wstyd dla tej dyscypliny

 • olal.bana.gw

  Oceniono 3 razy 3

  Za kare wypad z mlodziezowki. Poczekamy az dorosnie.

 • mazen17

  Oceniono 11 razy 3

  Z powodu takich idiotow w USA i Kanadzie smieja sie z pilki noznej jako sportu dla dziewczynek.

 • moszna666

  Oceniono 4 razy 2

  Przygotowuje się na egzamin do Wyższej Szkoły Teatralnej... to będzie drugi Gajos

 • miszka_szyfman

  Oceniono 6 razy 2

  Gwizdek go ozdrowił.

 • skrot.myslowy

  Oceniono 1 raz 1

  Drzewiej w lidze podwórkowej gdyby taki jeden pajac z drugim odstawiali taki cyrk z symulką albo nurkowaniem, to następne mecze oglądaliby z piaskownicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX