Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dogrywka w Sport.pl. Wisła Kraków zmieni właściciela? Królewski: Jest firma, której powierzyłbym klub

- Zainteresowanie jest duże. Ja sam prowadzę kilkanaście rozmów. Bardzo poważnych rozmów, ale w piłce i w biznesie trzeba mieć wszystko na piśmie. Czy zgłosił się ktoś, komu powierzyłbym klub? Tak. Wśród nich jest kilku inwestorów, którzy inwestowali w największe kluby świata - przyznał Jarosław Królewski w programie "Dogrywka" w Sport.pl.

- Mam taką swoją zasadę, że lubię mówić o konkretach, więc nazwę potencjalnego inwestora podam dopiero wtedy, gdy będę przekonany, że temat jest bardzo poważny. Teraz chronimy firmy, z którymi rozmawiamy. Zdradzę tylko, że nie są to tylko zagraniczne firmy, ale też polskie - przyznał prezes firmy Synerise. W rozmowie z Dominikiem Wardzichowskim opowiada nie tylko o rozmowach z potencjalnymi inwestorami, ale też o wywiadzie męża Marzeny Sarapaty, byłej prezes Wisy Kraków.

Więcej o:
Komentarze (73)
Wisła Kraków zmieni właściciela? Królewski: Jest firma, której powierzyłbym klub
Zaloguj się
 • cal13

  Oceniono 37 razy 17

  Ja bym polecił słynnego inwestora z Kambodży, członka rodziny królewskiej.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 19 razy 9

  Jeżeli cyber marian znajdzie kogoś, kto wyłoży 120-130 mln (tyle potrzeba) i będzie prowadził klub przez co najmniej rok, to znaczy, że na świecie jest naprawdę nadmiar kapitału z du.py i to wszystko musi walnąć.

 • yenk

  Oceniono 22 razy 8

  On bedzie "powierzal" nie swoj klub innej firmie? Czy cos przeoczylem w tej wlascicielskiej tragikomedii? Ktos tu chyba chce sobie zrobic reklame na truchle Wisly i nie jest to tylko Lesnodorski.

 • xzyzzy

  Oceniono 13 razy 7

  z polskich pewnie państwowe monopole energ.-paliwowe, takie najlepiej się doją. a kopacze balonów to są drogie rzeczy.

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 7 razy 5

  Klub w świetnym stanie zachowany, nic tylko brać i to szybko, bo już kolejka chętnych czeka!!!

 • 68jacekw

  Oceniono 10 razy 4

  Widać żal w tych wypowiedziach,że nie będzie można już przyjść na "siłkę" do Miśka albo robić biznesów na majątku klubu za nic nie odpowiadając...

 • somebody51

  Oceniono 3 razy 3

  To już nie jest śmieszne, to jest tak żenujące... Ile jeszcze o tym artykułów??? O co tu chodzi? Zrozumcie, ŻADEN poważny kapitał tam nie wejdzie.

 • kibicsportowy1985

  Oceniono 5 razy 3

  Gosciu na zdieciu nad artykulem wyglada jak pokemon

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX