Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfer Carlitosa jest już przesądzony? Legia Warszawa musi sobie radzić bez niego

Legia Warszawa zagra w niedzielę z Wisłą Płock bez Carlitosa - informuje Legia.net. To może oznaczać, że transfer hiszpańskiego napastnika jest coraz bliżej.

Przyszłość Carlitosa stoi pod dużym znakiem zapytania, a kolejne dni przynoszą coraz to nowsze wiadomości i spekulacje. Legia Warszawa jest gotowa na sprzedaż swojego piłkarza do New York City FC, gdzie Carlitos miałby zastąpić Davida Villę. Mistrzowie Polski mogliby dostać od klubu występującego w MLS aż 2,5 mln euro, sam piłkarz mógłby zarabiać podobne pieniądze co w Legii.

Legia Warszawa bez Carlitosa w Płocku

Jednak w sobotę hiszpański napastnik napisał na swoim Instagramie: "Kontynuujemy walkę. Naprzód, po mistrzostwo!". Ten wpis został przez niektórych odebrany jako zapowiedź pozostania w Legii, ale jak się później okazało, Carlitos nie pojechał z resztą drużyny do Płocka, co może wskazywać na zbliżający się transfer. - Po treningu doszło do żarliwej rozmowy piłkarza z trenerem - informuje portal Legia.net, a na najbliższy mecz nie pojechał również Mateusz Wieteska. Carlitos wzmocnił Legię latem po transferze z Wisły Kraków. W tym sezonie strzelił 11 goli i zaliczył cztery asysty w 28 spotkaniach. Za to Legia Warszawa walczy o mistrzostwo Polski. Po 20 spotkaniach ma 39 punktów, traci trzy punkty do prowadzącej Lechii Gdańsk.

Więcej o:
Komentarze (10)
Transfer Carlitosa jest już przesądzony? Legia Warszawa musi sobie radzić bez niego
Zaloguj się
 • obywatel_piszczyk

  Oceniono 5 razy 3

  Krzysztof Stanowski na Twitterze :

  "Sytuacja Carlitosa w Legii zrobiła się bliźniacza do sytuacji Jędrzejczyka na początku lata. Mówiąc krótko, niezbyt sympatyczna i nie mająca zbyt wiele wspólnego ze sportem" .

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 9 razy 3

  Pusty tekst dla klikania, gowno wiecie i gowno się dowiecie.

 • el.pistolero

  Oceniono 11 razy 1

  Legia musi mieć konkretne problemy finansowe jeśli za 2.5 bańki euro puszcza takiego zawodnika. Po dobrej rundzie wiosennej, spokojnie mogłaby zainkasować 5 baniek np ze strony Bundesligi.

 • zzz.zzzz

  Oceniono 8 razy -6

  Ty zaŁGany ćwioku bez gimnazjum, wiesz co to znaczy "żarliwy"? Kuufa, żarliwa rozmowa cymbał pisze, ja prdle...
  Może miała być żartobliwa tylko co tob uciekło? A może to o żarliwą modlitwę chodziło? Jutro niedziela...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX