Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Michał Probierz zrobił show przed powrotem ligi. Porozmawiał z żoną dziennikarza [WIDEO]

"Dzień dobry pani Elżbieto. Michał Probierz się kłania. Z tej strony trener Cracovii. Pan Andrzej jest w dobrych rękach. Pani się o niego nie martwi". Tak trener Cracovii powitał żonę Andrzeja Stanowskiego, dziennikarza "Dziennika Polskiego". To nie pierwsze show trenera Cracovii na konferencji prasowej.

Raz przyniósł doniczkę, raz założył przeciwsłoneczne okulary, a teraz zadzwonił do żony jednego z dziennikarzy. Michał Probierz udowadnia, że ma duży dystans do siebie, potrafi zrobić show i zwrócić uwagę mediów. Tak jak na oficjalnej konferencji prasowej przed startem rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie. - Dzień dobry pani Elżbieto. Michał Probierz się kłania. Z tej strony trener Cracovii. Pan Andrzej jest w dobrych rękach. Pani się o niego nie martwi. Jest na konferencji prasowej - powiedział Probierz do Andrzeja Stanowskiego, dziennikarza "Dziennika Polskiego". Po chwili oddał telefon dziennikarzowi i dodał: - Pani Elżbieta chciała przekazać, że wychodzi z domu.

Cracovia zajmuje 9. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zespół Probierza będzie walczył na wiosnę o awans do czołowej ósemki ligi. Do ósmej Wisły Kraków traci dwa punkty. W pierwszy wiosennym meczu Cracovia zagra na własnym stadionie z Piastem Gliwice (sobota 09.02, godz. 18).

Więcej o:
Komentarze (2)
Ekstraklasa. Michał Probierz zrobił show przed powrotem ligi. Porozmawiał z żoną dziennikarza [WIDEO]
Zaloguj się
  • itinerant

    0

    Skąd żona Stanowskiego ma numer do Probierza?

  • tani_dran

    0

    Skąd Probierz ma numer do cudzej zony?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX