Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa straci dwóch napastników? Jose Kante i Jarosław Niezgoda bliscy odejścia z klubu

Jose Kante i Jarosław Niezgoda w najbliższych dniach mogą opuścić Legię Warszawa. Pierwszy prawdopodobnie trafi do Turcji, a drugi do Danii.

Kante to jeden z zawodników, którego w zimowym oknie transferowym Ricardo Sa Pinto chce się pozbyć za wszelką cenę. Napastnik nie pasuje do koncepcji portugalskiego trenera, a w dodatku ma problemy z dyscypliną. U szkoleniowca mistrzów Polski swoje szanse miał przekreślić m.in. spóźnieniami na treningi. 

Jak informuje Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego", odejście Kante w styczniowym oknie transferowym jest możliwe. Piłkarzem interesuje się bowiem Ankaragucu. Klub zamykający tabelę ligi tureckiej, do którego kilka dni temu trafił inny piłkarz Legii, Michał Pazdan. Na razie nie wiadomo, czy 28-latek przejdzie do Turcji za darmo, podobnie jak wspomniany środkowy obrońca.

Jarosław Niezgoda zagra w Danii?

Drugim napastnikiem, który Legię może opuścić jeszcze zimą, jest Jarosław Niezgoda. Polskiego napastnika chce pozyskać Midtjylland. Duński klub od kilku tygodni prowadzi rozmowy z Legią. Wydaje się, że zbliżają się one do zakończenia. Pierwsze informacje mówią o tym, że na sprzedaży 23-letniego napastnika Legia zarobi ponad 2 mln euro.

Niezgoda w tym sezonie rozegrał zaledwie jedno spotkanie w Ekstraklasie, podczas którego przebywał na boisku przez sześć minut. Młodzieżowy reprezentant Polsi długo zmagał się z problemami zdrowotnymi, i dopiero w rundzie wiosennej będzie zdolny do gry.

Więcej o:
Komentarze (9)
Legia Warszawa straci dwóch napastników? Jose Kante i Jarosław Niezgoda bliscy odejścia z klubu
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 6 razy 4

  Niezgody może trochę szkoda ale jeśli prawdą jest to, że nie bardzo lubi się spocić z treningach to lepiej teraz go sprzedać nic potem żałować.

 • norge

  Oceniono 3 razy 3

  Wyfruną Polacy i przyfruną Portugalczycy i będzie Legeira

 • clitoris67

  Oceniono 2 razy 2

  Janekx 89 ma słabe informacje.
  FC Midtjylland juz nie jest zainteresowane Niezgodą. Pierwsza sprawa, Duńczycy obawiają sie że on nawet nie przejdzie testów medycznych a druga sprawa to to, że Legia podniosła cenę

 • pawel.ccc

  0

  Kante się nie łapał w pierwszym składzie więc Legia nie tarci tego piłkarza tylko pozbywa się kosztownego pracownika, z kolei Niezgoda to jest jeden wielki znak zapytania. Arytmia serca i problemy kardiologiczne w tym wieku mogą wskazywać na pewien środek medyczny, dzięki któremu Joahim H., kolarz z zawodu, pożegnał ten świat więc po co Legii taki kłopot ? Poza tym, w Legii nie ma piłkarza, który byłby nie na sprzedaż, Legii tylko brakuje kupujących.

 • boromir195419

  0

  Dziwna polityka . Fakt że Niezgoda miał problemy zdrowotne ale to wielki talent i gdyby w dobrej dyspozycji pokaza się w lidze Legia mogła by zarobić naprawdę dużą kasę .Chyba że Miodek wie że iż Jarek całkiem zdeowy już nie będzie .

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 8 razy -2

  Sprowadzi się za to z trzech Portugalczyków z rezerw jakieś Boavisty i będzie gitara.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX