Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Legia zaczęła drugi obóz. Ricardo Sa Pinto nie zmienił kadry

W poniedziałek rozpoczął się drugi zimowy obóz Legii Warszawa w portugalskiej Troi. Ricardo Sa Pinto zabrał na niego tych samych zawodników, ponownie pomijając m.in. Arkadiusza Malarza.

Drugi obóz legionistów odbędzie się dokładnie w tym samym miejscu co pierwszy, czyli w portugalskiej Troi, gdzie piłkarze Ricardo Sa Pinto przebywali od 7 do 18 stycznia. Po trzech dniach pobytu w Warszawie, mistrzowie Polski w poniedziałek o godz. 15 ruszyli z powrotem do Portugalii.

Na pokładzie samolotu, podobnie jak na pierwszy obóz, zabrakło Arkadiusza Malarza, Jose Kante, Chrisa Philippsa oraz Cristiana Pasquato. Wszyscy ci piłkarze otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców, wszyscy oni nie mieszczą się w koncepcji Sa Pinto.

Legioniści wrócą do Warszawy 1 lutego. Pierwszy mecz w ekstraklasie w 2019 roku drużyna Sa Pinto zagra 10 lutego, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Wisłą Płock (18.00). Po 20 rozegranych dotychczas kolejkach mistrzowie Polski zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej Lechii Gdańsk.

Więcej o:
"/> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!
 
 • Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu Mateusz Morawiecki po meczu odwiedził szatnię reprezentacji Polski i złożył obietnicę Lewandowskiemu
 • Komentarze (26)
  Ekstraklasa. Legia zaczęła drugi obóz. Ricardo Sa Pinto nie zmienił kadry
  Zaloguj się
  • mer-llink

   Oceniono 24 razy 20

   Pan Malarz zasłużył się Legii w poprzednic sezonach.
   Po przyjściu SaPinto pokazywął mu, że jego zdaniem nowy trener to hołysz.
   Mówił to do niego wprost. I demonstracyjnie okazywał swą wyższośc, bo on w zespole zrobił ho, ho, ho, a nowy Pinto od pięciu minut ledwie sprząta.....
   Powiedzmy sobie szczerze: na miejscu SaPinto tez nie zabrałabym pana Malarza.
   Bo to znaczyłoby, iż pan Malarz rządzi - i może rozmontowac druzyne od środka.
   Trener postapił racjonalnie - i dla dobra drużyny.

   Pan MAlarz połozyl wielkie zasługi w przeszłości. Ale trzeba wiedzieć, kiedy zmieniaja sie wektory ku przyszłości. A nie tylko żyć przeszłością.

  • keicam47

   Oceniono 13 razy 13

   Mając 4 bramkarzy,trudno stawiać akurat na 39 latka. Jest dobry,ale już nie dla Legii.

  • janscania

   Oceniono 7 razy 5

   Malarz.....i po malarzu.....

  • 66tk

   Oceniono 8 razy 4

   Kwestia czasu kiedy Sa Pnto nie będzie się mieścił w koncepcji prezesa.

  • facet26

   Oceniono 2 razy 2

   Nie rozumiem tego lamentu gazety. Malarz nigdy nie był bramkarskim geniuszem. Wystarczy popatrzeć gdzie grał przed Legią. Do Legii też nie przyszedł jako gwiazda, tylko raczej jako uzupełnienie składu. Wykorzystał swoją szansę w odpowiedniej chwili wstrzelając się z formą ( w czym pewnie zasługa pana Dowhania) i zaistniał na dłużej. Potem jednak zaczął jątrzyć wewnątrz drużyny o czym wie każdy interesujący się Legią. Plus do tego doszła słabsza forma. Przyszedł Sa Pinto ze swoją charyzmą, Malarz zawalił mu pierwszy mecz prawdopodobnie przez co Legia odpadła z pucharów i poszło. A gazeta lamentuje jakby zły trenejro rezygnował z Alissona czy innego DeGei. Czyżby dlatego że żona pana Malarza jest dziennikarką?

  • podanyloginjestzajety

   Oceniono 1 raz 1

   Tak się zastanawiam, jaki sens mają obozy zimowe w cieplejszych krajach?
   Czy nie lepiej byłoby dostać w "doopę" w naszych warunkach czyli takich w jakich za kilkanaście dni będziemy grać mecze i trenować?

  • mare.com

   Oceniono 14 razy -2

   mam pytanie do szefostwa Legii po co wracaliscie na 3 dni do warszawy.?

  • wozdo

   Oceniono 8 razy -4

   co by nie mówić - ten Majecki nie dorasta do poziomu w jakim byli w jego wieku Boruc i Fabiański - jest niepewnym bramkarzem i to widać w meczach mimo że nie tracił goli

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX