Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Mączyński znalazł nowy klub! Były reprezentant Polski na testach medycznych

Krzysztof Mączyński przejdzie w piątek testy medyczne w Śląsku Wrocław - informuje "Przegląd Sportowy". Były reprezentant Polski w środę rozstał się z Legią Warszawa.

Krzysztof Mączyński zostanie nowym piłkarzem Śląska Wrocław. Od podpisania kontraktu z dolnośląskim klubem dzielą go pozytywne testy medyczne. Jego umowa ma obowiązywać do 2021 roku - podaje "Przegląd Sportowy".

Mączyński trafił na Łazienkowską półtora roku temu z Wisły Kraków. Kosztował 500 tys. euro. W tym sezonie wystąpił w 11 z 15 spotkań Legii. Za kadencji Ricardo Sa Pinto zagrał jednak tylko dwa razy: w rewanżowym meczu z F91 Dudelange (76 minut) i z Wisłą Płock (25 minut). W zespole mistrza Polski zarobił blisko 3 miliony złotych.

Krzysztof Mączyński został we wrześniu odsunięty od treningów z pierwszym zespołem Legii Warszawa. Taką decyzję podjął Ricardo Sa Pinto, portugalski trener Legii. W środę klub poinformował, że rozwiązał kontrakt z byłym reprezentantem Polski. - Wiedziałem, że nie wrócę do pierwszego zespołu, dopóki pracuje z nim Ricardo Sa Pinto. Nie był godzien podania ręki - stwierdził Mączyński w rozmowie z Izą Koprowiak, dziennikarką "Przeglądu Sportowego".

Więcej o:
Komentarze (7)
Krzysztof Mączyński znalazł nowy klub! Były reprezentant Polski na testach medycznych
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe czy w Śląsku znajdą się ludzie godni przyjęcia jego ręki :D

 • kamim11

  Oceniono 2 razy 2

  Jak tak chcieli płacić, to zarobił.

 • dodobird

  Oceniono 1 raz 1

  Fo jest fardzo fartościofy zafodnik.

 • nino.rota

  Oceniono 1 raz 1

  z tej Mąki będzie chleb.
  Hej, Śląsk!

 • mostan

  Oceniono 3 razy 1

  Tak sobie myślę, czy Śląska stać na to, by zatrudniać takiego zawodnika (drogiego i bez formy?). Vacek, Grajciar, Gecov i tak mozna by wymieniać. NIby pozyskiwani za darmo, ale wynagrodzenie pobierali sowite.

 • purre

  0

  "Na jedno Krzysztof Mączyński narzekać nie może. Przez osiemnaście miesięcy w Legii Warszawa zarobił blisko 3 mln zł. Był jednym z trzech najlepiej opłacanych w klubie Polaków (obok Michała Pazdana i Artura Jędrzejczyka)." Patologia! Tu nie musi odrywać dupy z ławki i dostaje jw.lub więcej. Jak Turek czy Grek zgłosi chęć zatrudnienia, to wtedy odrzuca się propozycje, bo tam trzeba biegać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX