Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Zoran Arsenić podpisał kontrakt z nowym klubem. Oficjalnie

Zoran Arsenić został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok. Były piłkarz Wisły Kraków podpisał z białostockim klubem 3,5-letni kontrakt. Będzie występował z numerem 16 na koszulce. - Miałem różne ofert. Z ekstraklasy, ale też z zagranicy - wyznał Chorwat.

Zoran Arsenić znalazł nowy klub. 24-letni Chorwat podpisał 3,5-letni kontrakt z Jagiellonią Białystok. Wcześniej środkowy obrońca rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków. Do zespołu Ireneusza Mamrota dołączył na zasadzie wolnego transferu.

- Miałem różne ofert. Z ekstraklasy, ale też z zagranicy. Ostatecznie zdecydowałem się pozostać w Polsce. Mam poczucie, że nie osiągnąłem tu wszystkiego. Jestem rozpoznawalny w lidze, znam ją i wszystkie tutejsze drużyny, dlatego nie chciałem zmieniać kraju - przyznał piłkarz w rozmowie z oficjalną stroną Jagiellonii Białystok.

Arsenić był piłkarzem Wisły Kraków od lipca 2017. W barwach krakowskiego klubu rozegrał 46 meczów. Strzelił trzy gole, miał sześć asyst. Wcześniej był piłkarzem NK Osijek, NK Visnjevac, Segesta Sisak i NK Sesvete.

Więcej o: