Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zoran Arsenic znalazł nowy klub. We wtorek przejdzie testy medyczne

Zoran Arsenic zostanie nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok. Były zawodnik Wisły Kraków we wtorek przejdzie testy medyczne w nowym zespole, a w środę dołączy do drużyny Ireneusza Mamrota, przebywającej na zgrupowaniu w Turcji.

"Zoran Arsenić przejdzie jutro badania, a w środę, były piłkarz Wisły Kraków zamelduje się w Turcji na zgrupowaniu Jagi" - napisał na Twitterze Piotr Wołosik, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Arsenic był pierwszym zawodnikiem "Białej Gwiazdy", który w tym roku rozwiązał kontrakt z winy klubu. Mimo to, nowe władze Wisły starały się walczyć o piłkarza. Nowy prezes Rafał Wisłocki spotykał się w tym celu z lokalnym biznesmenem, by uzyskać od niego pożyczkę w wysokości 350 tys. złotych na spłacenie zobowiązań wobec Arsenicia. Zawodnik ostatecznie zdecydował się na odejście, a początkowo łączony był z transferem do Legii Warszawa.

- Jakbyśmy patrzyli tylko na pieniądze albo chcielibyśmy odejść, to już dawno byśmy to zrobili. Zoran naprawdę dobrze czuję się w Krakowie, lubi swoich kolegów z drużyny, ceni atmosferę. Wie, że gra w mocnym polskim klubie, ale przyszedł taki moment, że już dłużej czekać się nie da, że nie ma z kim rozmawiać, że wszystko, co do tej pory usłyszeliśmy, nie miało znaczenia - tłumaczył Sport.pl Branko Hucika, menadżer zawodnika.

Więcej o:
Komentarze (10)
Zoran Arsenic znalazł nowy klub. We wtorek przejdzie testy medyczne
Zaloguj się
 • 2fat

  Oceniono 7 razy 3

  Tarapata wolała wysłać kasę swoim złodziejom niż spłacić go i za dużo większe pieniądze sprzedać. No ale wtedy to by były pieniądze klubowe.Będziesz za to suko wyła w pierdlu.

 • adigi

  0

  a podobno Arsenic taki drewniany przez co miał pasować do Legii i to przecież Legia miała rozkradać trupa Wisły.
  a teraz dzbany zamilkły ?

 • prez_s10

  0

  spokojnie. Błaszczykowski sam będzie wygrywać mecze. Wisły miejsce jest najwyżej w A klasie

 • wozdo

  Oceniono 3 razy -1

  to będą w środku pola dwa szczudła przewracające się o własne nogi - Romanczuk i Arsenić

 • olal.bana.gw

  Oceniono 5 razy -1

  Hura, hura, hura
  wiselka maczeta krakowiak IV Liga
  och jak pieknie ona gra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX