Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków spłaciła kolejnego piłkarza. Może zostać w klubie

Wisła Kraków spłaciła Martina Kostala - poinformował Jarosław Królewski, właściciel informatycznej firmy Synerise, który zaangażował się w ratowanie Wisły. To może oznaczać, że Słowak nie odejdzie z Krakowa za darmo.

Martin Kostal był jednym z wyróżniających się piłkarzy Wisły Kraków w rundzie jesiennej. 22-letni Słowak zagrał w 19 meczach Lotto Ekstraklasy, strzelił dwa gole i miał pięć asyst. Problemy Wisły spowodowały, że Kostal mógł rozwiązać kontrakt i odejść do innego klubu. Zainteresowanych nie brakowało, ale Wisła spłaciła zadłużenie wobec piłkarza i chce go zatrzymać w Krakowie.

- Pan Kostal dodatkowo spłacony. Dobrej nocy - napisał na Twitterze Jarosław Królewski, właściciel firmy Synerise.

Kim jest Jarosław Królewski?

- Pojawiłem się, gdy w Wiśle wybrali Rafała Wisłockiego na prezesa. Rafała znam od dzieciństwa, grałem z nim w piłkę, wiem że to jest dobry człowiek. Jest chłopakiem z małej miejscowości, a ja jestem z wioski jeszcze dziesięć razy mniejszej. Poznaliśmy się w dzieciństwie na zawodach sportowych, chodziliśmy do tego samego liceum, graliśmy razem przez trzy lata w Gliniku Gorlice. Gdy zobaczyłem, że Rafał został prezesem Wisły, wiedziałem, że nie mogę zostawić go samego z tym wszystkim. On nie jest zawodowym menedżerem i zostałby tam stłamszony. Tylko żeby pan dobrze zrozumiał: ja w ogóle nie kwestionuję jego klasy i intelektu, chodzi tylko o specyficzne umiejętności menedżerskie i sytuacje, w której mało który człowiek na świecie odnalazłby się i chciał podjąć ryzyko. Wpływ miało również to, że rękawicę podjął Bogusław Leśnodorski. Gdy wybrano Rafała, ja akurat byłem chory i nie mogłem pracować kreatywnie w swojej branży, więc stwierdziłem, że w takim razie pomogę jemu - mówił Królewski w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem

Więcej o:
Komentarze (7)
Wisła Kraków spłaciła kolejnego piłkarza. Może zostać w klubie
Zaloguj się
 • norge

  Oceniono 5 razy 5

  Akurat byłem chory i nie mogłem pracować kreatywnie w swojej branży, więc postanowiłem będąc chorym pracować kreatywnie w innej branży, w branży Wisła Kraków. Moja choroba ma charakter przewlekły i jest związana z zawartością czaszki.

 • pawel.ccc

  Oceniono 3 razy 3

  Wisła "spłaciła" kolejnego piłkarza. Ciekawe czy przy okazji poinformowali go, że następna wypłata nastąpi nie wcześnie jak za rok ? Działacze Wisły zapominają, że spór o to, czyje są akcje Wisły rozstrzygać będzie sąd w Szwecji na wniosek obywatela Szwecji.

 • urbsanowicz

  Oceniono 5 razy 3

  Ja chce grać w IV lidze to niech zostaje Jego wola i tyle

 • dziadwawelski

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko "sztuczna inteligencja" może zakończyć rywalizację "Misiek & Flyknife Corp" oraz "Macheta S.A." Na środku Błoń w połowie drogi do jednych i drugich wreszcie będzie można odetchnąć ....

 • cmochall

  Oceniono 2 razy 0

  Splacili z czego? Izba kontroli Skarbowej bedzie miala duzo roboty. Przy okazji moze odzyska pieniadze z przekretu -Vat

 • mer-llink

  Oceniono 2 razy 0

  Misiek: - Tu ja. No czego tam znowu?
  Ly: - Tu Wanna. Słyszę,, że jakies pieniądze wypłacaja w tym Krakowie piłkarzom. Jakiemuś na K.....
  Misiek: - Dobrze słyszysz.
  Ly: - A z czego? Mówiliscie, ze w kasie ani centa.
  Misiek: - A ja płacę ze swoich.
  Ly: - No przeciez tam jakiś Książecy czy Cesarski u was gada, że to on ze swoich.
  Misiek: - Ly, ty zawsze jak dziecko. A skąd on ma?
  Ly: - No skąd?
  Misiek: - Przelałem mu Swiftem. I kazałem wypłacić komu tam trzeba w klubie. A te dobre dzieciaki, co wezmą, potem po cichu zrobia przelewy na moje konto. I bilans wyjdzie jak powinien - na 0.

 • 1group

  Oceniono 1 raz -1

  Prezes mówił,że w kasie klubowej było 51 tysięcy złotych. Z czego spłacili tego piłkarza? Nie dość,że nie ma wpływów,to dokumenty księgowe są (chyba) w prokuraturze. Co na to wszystko urząd skarbowy? W zaprzyjaźnionej,małej firmie,w skutek donosu,kontrola skarbowa trwała półtora miesiąca,a w tej spraie skarbówka nie ma nic do powiedzenia? Cuda i dziwy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX