Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Błaszczykowski rozpocznie treningi z Wisłą Kraków Próbuje ratować klub

Jakub Błaszczykowski rozpoczyna treningi z Wisłą Kraków. Piłkarz jest bardzo zaangażowany w próbę ratowania krakowskiego klubu i chce pomóc swojej dawnej drużynie, dlatego angażuje się również w rozmowy organizacyjne. - Wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie - usłyszeliśmy z otoczenia piłkarza. Piłkarz pojawi się w Myślenicach, gdzie Wisła Kraków zaczyna okres przygotowawczy

Wisła Kraków w środę 9 stycznia rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej. Klub mierzy się jednak z wielkimi problemami finansowymi i potężnym kryzysem wizerunkowym, który dotknął drużynę po nieudanej próbie sprzedaży klubu Vannie Ly i Matsowi Hartlingowi. Niestety, kontrakt z klubem rozwiązało już kilku piłkarzy, m.in Zoran Arsenić i Dawid Kort. Dodatkowo Tibor Halilović oraz Marko Kolar także mogą już nie zagrać na Reymonta. Na pierwszych treningach nie pojawi się także Vullnet Basha, który poinformował klub, że po prostu nie ma pieniędzy na bilet lotniczy do Krakowa. W Myślenicach pojawił się Jakub Błaszczykowski. 

Jakub Błaszczykowski rozpocznie treningi z Wisłą Kraków

Kilka dni temu informowaliśmy jednak, że nie upadł tematu przyjścia... Jakuba Błaszczykowskiego. Według naszych informacji reprezentant Polski mocno walczy o uratowanie Wisły Kraków i sam zaangażował się także w rozmowy organizacyjne. Jak nam udało się dowiedzieć, przyszłość skrzydłowego powinna wyjaśnić się już w przyszłym tygodniu.  

Błaszczykowski rozpocznie treningi z Wisłą Kraków, a ewentualne sprawy kontraktowe zostaną dograne w momencie, w którym Biała Gwiazda będzie pewna gry w Ekstraklasie, a klub będzie miał szanse na realną walkę w lidze. Błaszczykowski cały czas chce pomóc Wiśle i sam jest mocno zaangażowany w sprawę Białej Gwiazdy, dlatego gotowy jest grać za darmo. 

Informacje te niejako potwierdzał Jarosław Królewski, który właściciel firmy Synerise, który zaangażował się w akcję ratowania klubu i uruchomił zbiórkę "50 tysięcy dla Wisły Kraków". W nocy z wtorku na środę oceniał szansę powrotu Błaszczykowskiego na 75 procent. 

Niemal niemożliwe jest również to, o czym pisał ostatnio katowicki "Sport", czyli o szansie podpisania kontraktu z Błaszczykowskim przez Górnik Zabrze. Gdyby Błaszczykowski nie trafił do Wisły Kraków, to Polak poszuka klubu za granicą. 

Więcej o:
Komentarze (16)
Jakub Błaszczykowski rozpocznie treningi? Próbuje ratować Wisłę Kraków
Zaloguj się
 • golec007

  Oceniono 9 razy 5

  jako niefan Wisły i niefan Błaszczykowskiego (a może i antyfan) muszę powiedzieć... SZACUN. Mało który piłkarz by się na to zdecydował (na koniec kariery raczej wybiera się bogate kluby, znaczy płacące)

 • zueoko

  Oceniono 7 razy 3

  To jakby wziąć na plecy trupa i chodzić z nim mówiąc wszystkim, że żyje. Kończcie Waści, wstydu oszczędźcie ;)

 • ps11111ps

  Oceniono 5 razy 3

  Błaszczykowski na prezydenta KRakowa!

 • nalesniku

  Oceniono 1 raz 1

  blaszczyk to se moze w klubie emeryta pileczke pokopac

 • duath

  Oceniono 3 razy 1

  Może mi ktoś wytłumaczyć racjonalnie po co tą mafijna patologię ratować?

 • genocidezionism

  Oceniono 3 razy 1

  To bardzo szlachetne ze strony Błaszczykowskiego ,że chce ratować klub opanowany przez bandziorów narkotykowych ale w rzeczywistości nie ma gdzie grać . Musi jednak liczyć sie z tym ,że nie dostanie pieniędzy za to granie

 • olal.bana.gw

  0

  Kubus, tam w pilkarzy to sie bezkarnie nozami rzuca. Uwazaj synek, oczy dookola glowy. U ciebie w rodzinie juz bylo "sztyletowanie" wiec uwazaj. Mowi sie historia kolem sie toczy.

 • yak_46

  0

  Kuba, będziesz grał za free? Nie bądź frajer!

 • 01renart

  0

  cyrk z świętoj---iwym ciąg dalszy, żeby załapać się do kadry wujaszka zrobi wszystko nawet zagra w B-klasie za darmo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX