Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Mats Hartling znalazł nowego inwestora dla Wisły?! Zostanie sprawdzony

Jak informuje Interia, Mats Hartling odezwał się do redakcji, który twierdzi, że... znalazł nowego inwestora dla krakowskiego klubu. Szwed stawia zarzuty TS Wisła Kraków. Odpowiedział na nie Rafał Wisłocki, prezes klubu.

- Po tym, jak nas oszukał Vanna Ly znalazłem nowego inwestora, poinformowałem o tym TS Wisła, ale Towarzystwo milczy i naraża klub na niebezpieczeństwo - pisze Interia. 

Hartling znalazł nowego inwestora?

Mats Hartling twierdzi, że TS Wisła Kraków działa na szkodę spółki, a Bogusław Leśnodorski nie dopuszcza go do głosu.  Szwed nie chce jednak zdradzić, kim jest nowy inwestor. - Nie mogę zdradzić. Wisła może łatwo zweryfikować tę firmę, ale zamiast się za to wziąć, to prowadzi jakąś gów... grę. Zasłania się byłym prezesem Legii, facetem, który ma wysokie ambicje i takie samo mniemanie o sobie. TS Wisła mnoży problemy, ale rozwiążemy je, mamy przecież ważną umowę - grzmi Hartling. 

Inwestor Hartlinga zostanie prześwietlony

Sprawę skomentował również Rafał Wisłocki, który został nowym prezesem krakowskiego klubu stwierdził, że i ten inwestor będzie prześwietlony. - Weryfikacją inwestorów zajmuje się pan Leśnodorski i jego kancelaria. Podjęliśmy z nim współpracę, mamy do niego pełne zaufanie. Jego kancelaria zweryfikuje również tego inwestora. Część inwestorów kontaktuje się bezpośrednio do mnie, część kontaktuje się z panem Leśnodorskim - mówi Wisłocki dla Interii.

Wisła Kraków wróciła w ręce Towarzystwa Sportowego Wisła po tym, jak Vanna Ly ostatecznie nie zapłacił za przejęcie klubu. Zbigniew Boniek ostrzegał przed tym najważniejsze osoby w klubie. Sam biznesmen opowiadał mnóstwo historyjek. Twierdził, że ma prawa do biografii Alego Agcy, który przeprowadził zamach na Jana Pawła II. Ostatecznie nie wywiązał się z umowy i nie przelał 12,2 miliona złotych na konto Wisły Kraków

Więcej o:
Komentarze (72)
Wisła Kraków. Mats Hartling znalazł nowego inwestora dla Wisły?! Zostanie sprawdzony
Zaloguj się
 • t0tylk0ja

  Oceniono 30 razy 28

  Jeśli ten inwestor jest zainteresowany Wisłą to niech do Wisły się zgłosi. Pan Szwed powinien być persona non grata w Krakowie i w ogóle w Polsce. Po co dziennikarze piszą o jego śmiesznych pomysłach. Powinien zafunkcjonować niepisany układ między redakcjami sportowymi by ten Pan zniknął z przestrzeni medialnej. I piszę to jako kibic Legii. Kibic, któremu zależy by Wisła grała w ekstraklasie, ale najpierw trzeba tam wyczyścić wszystkie patologie jak zresztą we wszystkich polskich klubach.

 • 68jacekw

  Oceniono 24 razy 22

  Jak patrzę na tego pana to przypominają mi sie lata80/90 ,Pewexy i biznesmeni zwani wtedy "koniami" obracajacy walutą przed wejściem do sklepu.

 • japka_putina

  Oceniono 14 razy 10

  Przedsiębiorczy Szwed znalazł inwestora, który wyłoży tę niewpłaconą złotówkę, ale nie może zdradzić, kim jest ten inwestor?

 • cacadux

  Oceniono 11 razy 9

  Kogo tym razem ? Hindusa? Wietnamczyka? Eskimosa ? Wielkeigo Wodza Inczu Czunę ? Jakiegoś nowego Li Wanne ?

 • taunus68

  Oceniono 15 razy 9

  Ten inwestor to Eskimos i jest pomysł żeby założyć sekcję hokeja...

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 9 razy 7

  Nowym inwestorem jest koreańczyk Huey Vie Tso. Posiada dwa miejsca na bazarze w Deok-Ri,i dwie trafiki w Cheongsong, z których to Szwed sprowadza oryginalne kubańskie cygara. Na bazarze sprzedawał koszyki wyplatane przez ród Vanny Ly w Kambodży. Huey Vie Tso jest poważnym biznesmenem i ma na to certyfikat wystawiony przez Alelega Enterprise z Luksemburga.

 • justas32

  Oceniono 9 razy 7

  Nowy inwestor nazywa się Prysznic Wy ...

 • jego_eminencja

  Oceniono 9 razy 5

  Skoro król wanien i klozetów z Kambodzy pan Vanna okazal sie golasem bez kasy no to teraz czas na jakiegos szejka… Hartling który zamieszkuje w malutkim mieszkaniu czynszowym i nie posiada nawet samochodu jest po wielu przejsciach i turbulencjach w swoim zyciu prywatnym i napewno bylby dobrym motywatorem dla pilkarzy i zarzadu Wisly, nasz bohater w listopadzie wyszedl po 6 miesiach przymusowego leczenia od uzaleznienia alkoholowego i od razu rzucil sie w wir biznesu, hehe. Wyczytal w internecie ze jest taki klub z problemami finansowymi a ze Hartling ma na fejsie wielu znajomych no to kupil bilet wizz-air do Krakowa i jest

 • mer-llink

  Oceniono 14 razy 4

  HArtling: - Cześć Misiek. Tu MAts.
  Misiek: - No czego tam?
  Hartling: - Mam dla was nowego inwestora.
  Misiek: - Pompę? czy Bidet?
  HArtling: - No, tamten był mało udany model, ale sam wiesz, przed Świętami wszyscy zalatani i lepszego nie dąło sie ustrzelić... Ale teraz - cudmiódultramaryna!
  Misiek: - Co za?
  HArtling: -
  Trzym sie dobrze: Wolwo!
  Misek: - Volvo chyba?
  HArtling: - Wolwo.
  Misek: - Co za jeden?
  HArtling. - BYł u was taki scenograf w telewizji: Wolwo Bileicki. I on przed śmiercią rpzerzucił akse wraz z rodzin.a do nas. No i jest tu firma Wolwo.
  Misiek: - I co?
  Hartling: - I oni wejda w Wisełkę.
  Misiek: - Ale to ja ci dziekuję.
  HArtling: - Nie ma za co. Taka drobna przysługa między nami biznesmenami.
  Misiek:- Nie, ja ci w ogóle dziekuję. Spóźniłes się. My juz mamy to generator pieniedzy.
  HArtling: - Skąd?
  Misiek: A taki jeden celebes napędził nam kasy od róznych menago, co składali sie przedtem na jego wybory.
  Hartling: - A tu was mozn tak, zeby ludzie z miasta płacili na kampanie politykom?
  Misiek: - Mozna.
  HArtling: - U nas nie. To jest zabronione.
  Misiek: - No sam widzisz. Jesteście sto lat za Murzynami. Bez odbioru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX