Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Chamski film ojca Roberta Gumnego

"Wujek ci wchodzi do wanny" czy "Jacek Gumny, ojciec k***a Roberta Gumnego" - to tylko część słów, które padają w filmiku nagranym przez ojca zawodnika Lecha Poznań.

Wszystko zaczęło się od Twittera, gdzie użytkownik Janekx89, znany z podawania dobrych i sprawdzonych informacji, napisał, że Robert Gumny zimą nie zmieni klubu. A to przez zabieg, który piłkarz przeszedł w grudniu.

Informację zdementował rzecznik prasowy Lecha Poznań - Łukasz Borowicz. "Robert Gumny jest zdrowy, 14 wraca z urlopu, jedzie na obóz z drużyną. W grudniu dostał ostatnie wskazówki rehabilitacyjne, mimo wolnego regularnie pracuje i trenuje" - napisał.

Znacznie ostrzej, chamsko i wulgarnie, informację zdementował ojciec Roberta - Jacek Gumny. Ten, za pośrednictwem Błażeja Telichowskiego, czyli jednego z menadżerów agencji reprezentujących zawodnika, przesłał film, w którym odnosi się do wpisu. Na filmiku widać biegającego po jednym z boisk na poznańskim Łazarzu piłkarza, co ma być dowodem na brak jakiegokolwiek zabiegu. Są w nim też personalne ataki na użytkownika Twittera i wulgarne słowa.

Mamy nadzieję, że ewentualny transfer młodego, utalentowanego obrońcy zostanie przeprowadzony w kulturalniejszych i spokojniejszych warunkach. Przypomnijmy, że zimą zeszłego roku Gumnym zainteresowana była Borussia Moenchengladbach.

Więcej o:
Komentarze (58)
Ekstraklasa. Chamski film ojca Roberta Gumnego
Zaloguj się
 • mat16091

  Oceniono 13 razy 13

  Zwykły cham i prostak, cytując klasyka.

 • alderamin

  Oceniono 9 razy 9

  przecież janex wcale tak nie napisał. napisał 'z takim stanem zdrowia Gumnego nikt nie kupi' to wszystko co janex napisał i podejrzewam, że wie co mówi :)

 • diesel_poznan

  Oceniono 9 razy 9

  Kolega z ławki Pyżalskiego?

 • sie_ma_poznan

  Oceniono 8 razy 8

  Dla nie wtajemniczonych Jacek Gumny należał do bojówki Brygada Banici, więc ciężko oczekiwać elokwencji :-)

 • cromio

  Oceniono 16 razy 8

  Piłka nożna - sport chamów, patologii umysłowej i społecznej, kryminalistów, bandytów i złodziei (na życzenie służę nazwiskami i dowodami).

 • tygrysio_misio

  Oceniono 6 razy 6

  Toż to wstyd dla dorosłego człowieka, że nadal zajmuje się nim ojciec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX