Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Bogusław Leśnodorski na pomoc Wiśle. Były prezes Legii Warszawa ma rozmawiać z zawodnikami "Białej Gwiazdy"

Bogusław Leśnodorski ma pomagać Wiśle Kraków w wyjściu z kłopotów finansowo-organizacyjnych. Na konferencji prasowej Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków usłyszeliśmy m.in., że były prezes Legii Warszawa ma rozmawiać w imieniu krakowskiego klubu z jego zawodnikami.

Z konferencji Towarzystwa Sportowego wiemy, że Leśnodorski otrzymał pełnomocnictwa do reprezentowania Wisły Kraków, w tym w rozmowach z piłkarzami "Białej Gwiazdy". - Pan Leśnodorski będzie się kontaktował z zawodnikami. Ratujemy sytuację, by drużyna nie rozwiązała umów - powiedział Rafał Wisłocki, nowy prezes krakowskiego klubu. Okazało się także, że kancelaria Leśnodorskiego ma pomagać Wiśle za darmo.

- Pan Leśnodorski uzyskał od nas pełnomocnictwo do reprezentowania nas przed PZPN. Ja rozmawiałem z panem Wachowskim. Wiemy, co musimy zrobić, żeby Wisła dostała licencję, ale musimy zrobić jeszcze więcej, żeby Wisła zagrała - przyznał także Wisłocki. Komisja Licencyjna przy Polskim Związku Piłki Nożnej w czwartek zawiesiła licencję "Białej Gwiazdy" na grę w Ekstraklasie.

Bogusław Leśnodorski odniósł się już na Twitterze do konferencji Towarzystwa Sportowego. - Żeby tylko wszyscy chcieli sobie dać pomoc...To jest wszystko tak abstrakcyjne ze albo się uda w najbliższych tygodniach “zacząć” od nowa albo....nie będzie niczego - napisał były prezes Legii.

O tym, że Leśnodorski ma pomagać Wiśle Kraków informowaliśmy w czwartek jako pierwsi. - Wisła Kraków jest na celowniku. Wszyscy na nią patrzą, także PZPN. Nikt już nie pozwoli na dalsze ściemnianie. Jeżeli klub nie znajdzie kogoś sensownego do pomocy, to sam się z tego nie wygrzebie - tłumaczył były prezes Legii.

Więcej o:
Komentarze (110)
Wisła Kraków. Bogusław Leśnodorski na pomoc Wiśle. Były prezes Legii Warszawa ma rozmawiać z zawodnikami "Białej Gwiazdy"
Zaloguj się
 • gj61

  Oceniono 30 razy 22

  Czy czegoś nie mylę.... hmmmmm..... czy Pan Leśniodorski jako prezes Legii nie układał się z warszawskimi kibolami , m.in. ze Staruchem?

 • blechtrommel

  Oceniono 25 razy 21

  Ma rozmawiać z piłkarzami? A o czym?

  Może im powie, że pieniądze nie są najważniejsze w życiu?

 • kalbaro74

  Oceniono 19 razy 13

  Będzie zastraszał piłkarzy aby zostali, bo inaczej nie zobaczą pieniędzy?

 • 1group

  Oceniono 13 razy 9

  Ten obrotny "biznesmen" załatwi dla Wisły licencję? Jak się dobrze zna z Bońkiem,to kto wie?

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 8 razy 6

  To teraz pan Misiek zostanie odsunięty, a pan Staruch będzie prezesem? Oczywiście za pośrednictwem słupów. To od teraz na jakim stanowisku będzie pan Misiek?

 • green_is_bad

  Oceniono 9 razy 5

  Tylko tego tam brakuje....

 • klm747

  Oceniono 8 razy 4

  dlaczego on wyglada jak Bagsik?

 • rombud

  Oceniono 5 razy 3

  Leśny nie robi nic za darmo... Ale kibolstwo będzie przynajmniej zadowolone, on lubi z nimi pracować...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX