Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Wyjaśniła się tajemnica siłowni prowadzonej dawniej przez "Miśka". Nowa właścicielka zrezygnowała!

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków poinformowało, że teren przy ul. Reymonta 22, gdzie m.in. działała siłownia prowadzona przez Pawła M. pseudonim "Misiek", nie będzie już wynajmowany przez Agatę Zebranowicz. Jej najem trwał zaledwie kilka dni - informuje Przegląd Sportowy.

Zamieszanie wokół Wisły Kraków nie ma końca. W czwartek Komisja Licencyjna PZPN zawiesiła licencję Wisły Kraków. Zrobiła to po tym, jak dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN Łukasz Wachowski skierował do KL wniosek o wszczęcie postępowania w związku z naruszeniami podręcznika licencyjnego. - Każdy obszar tej transakcji jest absurdalny, nierealny, kafkowski, matriksowy. Ja się z czymś takim nie spotkałem w całej swojej karierze zawodowej. To niestandardowy przypadek, chyba największy skandal biznesowo-finansowy w historii polskiej ligi - mówi o sprzedaży Wisły Grzegorz Kita, ekspert ds. konsultingu sportowego.

Ale to wcale nie koniec absurdów i niejasności wokół Wisły. TS Wisła Kraków poinformowało, że teren przy ul. Reymonta 22, gdzie m.in. działała siłownia prowadzona przez Pawła M. pseudonim "Misiek", nie będzie już wynajmowany przez Agatę Zebranowicz. Choć Pani Agata wynajmowała ten teren od zaledwie kilku dni! Mało tego, firma Supergym Agata Zebranowicz została założona 29 listopada, a więc zaledwie dwa dni po tym, gdy Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy TVN, poinformował o rozwiązaniu umowy najmu z "Miśkiem". Wcześniej Pani Zebranowicz nie prowadziła żadnej działalności gospodarczej tego typu. 

- Tak, to ja wzięłam w najem tę siłownię od tego roku, ale po tym, jaka zrobiła się na mnie nagonka w mediach, rezygnuję. Nie zrobiłam nic złego, ale nie chcę mieć z tym już nic wspólnego. Taką podjęłam decyzję. Jeśli za tymi słowami pójdzie faktyczna rezygnacja, Towarzystwo Sportowe będzie musiało jeszcze raz poszukać najemcy dla siłowni przy Reymonta - mówi Zebranowicz cytowana przez Michała Trelę, dziennikarza Przeglądu Sportowego.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o:
Komentarze (32)
Wisła Kraków. Wyjaśniła się tajemnica siłowni prowadzonej dawniej przez "Miśka". Nowa właścicielka zrezygnowała!
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 22 razy 18

  Misiek: - Tu ja. Cześć, szwagierka.
  Agata: _ Cześc szwagier. ALe sie namieszało.
  Misiek: - DObrześ im odwinęła z tom nagonkom..
  Agata: - No bo przeciez jazgot się zrobił.
  Misiek: - JA ciem rozumiem. Ja tez nie lubię, jak na mnie jadą. Patrzaj, jaka teraz nagonka i fala hejtu jest na mie. I za co? Za niewinnośc. Za kibicowskie serce.
  Agata: - A co chcesz, żebym zrobiła dalej?
  Misiek: - WIesz co, ty teraz odpocznij, przydasz się potem. A na razie ucałuj MArzenke... Bo ta twoja siostra to doprawdy skarb - co ona mnie dobrego narobiła, to słów mało!
  Agata: - Ucałuję.
  Misiek: - No to najlepszego. Bez odbioru.

 • misiur

  Oceniono 18 razy 18

  Jedno mnie cały czas zastanawia: kto mądry daje w dzierżawę lokal komuś, przez którego klub wyleciał z pucharów i stracił, jak również nie zyskał kupę kasy?

 • remo29

  Oceniono 16 razy 16

  Biedny słup, nagonkę na niego zrobili, aż mi się wysłał z kieszeni SMS o treści "pomagam".

 • kaktus-2

  Oceniono 13 razy 13

  to się nazywa wynajem na słupa... jeden się przestraszył, to wynajmie inny.... pluszowy nie zginie... :(

 • evergreen111

  Oceniono 12 razy 12

  Nigdy się tym nie zajmowała i nagle się jej zachciało? Sądzę że ta kobieta to zwykły miśkowy słup, i że ktoś mądrzejszy wyjaśnił jej, w jakie g... się pakuje!

 • condor-2

  Oceniono 10 razy 10

  na pewno byla słupem miska tak jak ta salapata.

 • corvelinho

  Oceniono 8 razy 8

  Ta Pani to słup!
  Wiem, sorry, nic odkrywczego nie napisałem. :(

 • lieft

  Oceniono 8 razy 8

  Przyjrzyjcie się innym siłowniom w krakowie, wiele z nich przecież to wylęgarnia kiboli i bandytów.

 • rs_81

  Oceniono 7 razy 7

  Nie mamy podstaw wierzyć, że ta pani nie wiedziała jaką to mroczną tajemnicę kryje to miejsce. Chyba, że ta pani przyjechała prosto z Dżungli po 20 latach niebytu w Krakowie nie mając dostępu do jakichkolwiek mediów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX