Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cillian Sheridan odszedł. Zaczyna się przebudowa Jagiellonii

Ostatniego dnia 2018 roku Cillian Sheridan rozwiązał umowę z Jagiellonią za porozumieniem stron. Białostoczanie już szukają wzmocnień w składzie.

Sheridan jest pierwszym piłkarzem po rundzie jesiennej, który opuścił zespół z Białegostoku. Oprócz Irlandczyka, z klubu może odejść jeszcze czterech zawodników. M. in. Łukasz Burliga, który ma dwie opcje odejścia do zagranicznych klubów. Jagiellonia już wzmocnień.

- Interesujemy się wieloma zawodnikami. Chcemy wzmocnić przede wszystkim linię defensywy - powiedziała w rozmowie z portalem '"sportowefakty" wiceprezes klubu Agnieszka Syczewska.

Jagiellonia w szczególności będzie chciała wzmocnić środek obrony. Wiadomo, że bliski opuszczenia klubu jest Ivan Runje, a Lukas Klemenz się nie sprawdził i klub nie wiąże z nim przyszłości.

- Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy żadnej oficjalnej oferty dotyczącej naszych zawodników. W tym Ivana, niemniej jednak pracujemy nad wzmocnieniem obrony - mówi wiceprezes Jagiellonii.

Oprócz stopera klub z Białegostoku chce sprowadzić ofensywnego pomocnika. W kręgu zainteresowania są Kacper Kostorz i Kamil Wojtkowski. Rudny wiosennej w Jagiellonii nie spędzi Hubert Gostomski. Mówiło się, że młody bramkarz może pozostać w klubie ze względu na doniesienia o tym, że Marian Kelemen chce rozwiązać kontrakt. Tak się jednak nie stanie. - Marian nie zgłosił się z taką prośbą do zarządu. A Hubert rundę wiosenną spędzi w GKS Jastrzębie - oznajmia Syczewska.

Więcej o:
Komentarze (3)
Cillian Sheridan odszedł. Zaczyna się przebudowa Jagiellonii
Zaloguj się
 • ps11111ps

  Oceniono 1 raz 1

  "Cillian Sheridan odszedl"
  Zabrzmiało jakoś tak smutno i z lekka trąciło ostatecznością...

 • aa1000

  0

  Nie napisano , że odszedł [do rządu] główny rozgrywający.
  Nowy menedżer jeszcze nie zna kosztu transferu, ale sądzę, że będzie wysoka.

 • gunston

  Oceniono 3 razy -1

  Wiadomo było, że Irlandczyk nie pasuje do tego klimatu. Jagiellonia to miejsce dla piłkarzy zza wschodniej granicy. Inny język, inna kultura.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX