Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków wspierana przez Legię. Lech kpił z przelewu

Na twitterowym koncie Legii Warszawa pojawił się wpis wspierający Wisłę Kraków w trudnym dla klubu czasie. W czwartek Lech Poznań opublikował prześmiewczy wpis nawiązujący do sytuacji krakowskim klubie.

"Też czekasz na przelew?" - brzmiało pytanie, które Lech Poznań zadał kibicom na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. To nawiązanie do trudnej sytuacji Wisły Kraków, która wciąż czeka na pieniądze od nowych inwestorów. Zachowanie osób odpowiedzialnych za media społecznościowe Kolejorza zostało ostro skrytykowane przez fanów.

Wpis Lecha krytykowany

"Bardzo to słabe", "Jestem Lechitą, ale osobiście zawiodłem się tą "szpilką" w stronę Wisły" - to tylko niektóre reakcje kibiców, którzy bardzo mocno krytykują zachowanie osób odpowiedzialnych za prowadzenie kont Lecha w mediach społecznościowych.

Legia trzyma kciuki za Wisłę

W zupełnie innym tonie na Twitterze Legii pojawił się wpis dotyczący sytuacji Wisły. - "Niezwykle wyrównana rywalizacja Legii z Wisłą Kraków to kawał pięknej historii polskiej piłki. Trzymamy kciuki, żeby wiosną móc na boisku przechylić szalę na naszą korzyść" - możemy przeczytać na koncie Legii.

Wisła nie dostała przelewu

Nawet jeśli przelew został wysłany przez nowych inwestorów w piątek popołudniu, to w poniedziałek do 13:30 powinien on dotrzeć. Nie dotarł. Jak dowiedział się Sport.pl, wiara w Towarzystwie Sportowym w pieniądze od nowych właścicieli spadła niemal do zera.

Sarapata może mieć problem

- Prezes nie może autorytarnie wybrać i przelać dostępne pieniądze na konto jednego wierzyciela. Po to jest upadłość, by środki gromadzone na koncie rozdzielić między wierzycieli - dziwi się ostatnim ruchom w Wiśle adwokat Jacek Masiota. Dodaje, że Marzena Sarapata, która wciąż oficjalnie widnieje w KRS jako prezes "Białej Gwiazdy" może mieć problem. Nie tylko ona.

Więcej o:
Komentarze (89)
Lech kpił z przelewu dla Wisły. Legia zachowała się z klasą
Zaloguj się
 • taunus68

  Oceniono 25 razy 19

  Zapomniały Pyry jak same balansowały na granicy bankructwa,na czyjej licencji gracie w ekstraklapie przypomnijcie mi...

 • noriakikassai

  Oceniono 17 razy 11

  Poziom polityki komunikacyjnej Lecha wali frustracją od co najmniej kilku lat. Te wszystkie "cięte" riposty i przytyki pojawiające się co jakiś czas są śmieszne jedynie dla podobnie sfrustrowanych kibiców Lecha. To trochę tak jakby się śmiać z własnych dowcipów.

  Naprawdę śmiesznie jednak robi się wówczas gdy Lech co roku kończy sezon z ręką w nocniku a balonik pęka. Ciekawe czy prześcieradła na płot też malują wówczas kibice wspólnie z Działem Marketingu?
  Mniejsza z tym, i tak śmieją się wtedy wszyscy tylko nie Kolejorz.

 • kalbaro74

  Oceniono 13 razy 11

  Legia - Wisła to są derby Polski, najwięcej meczów rozegranych w lidze.

 • kot_miczurina

  Oceniono 8 razy 6

  Wisła leci do 4. ligi, kto zapłaci piłkarzom i opłaci licencje ? Te trzy oszusty? Z mordy tymcw...om wieje wałami, a dziennikarskie śmiecie boja się zapytać o cokolwiek, ku... ludzie , jak ktoś kupuje klub to wynajmuje agencje PR i drze mordę na kraj żeby przyciągnąć reklamodawców i żeby nie uciekli starzy klienci a tu jakieś trzy pajace , skośny oszust z kambodzanskiej rodziny :)))) kto ku... wierzy w te bałachy?

 • janscania

  Oceniono 5 razy 5

  Należy kpić , należy piętnować. Wisła sama sobie zgotowałą ten los. To nie jest wynik zdarzeń poza kontrolą Klubu, to nie jest nagła choroba - to wynik wieloletnich zaniedbań.

 • signum_t

  Oceniono 15 razy 5

  Amica Wronki wytykające Wiśle problemy finansowe. Rubaszne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX