Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Lech Poznań osłabiony przed hitowym meczem z Wisłą Kraków

Lech Poznań będzie mocno osłabiony w hitowym meczu z Wisłą Kraków, która znalazła nowych właścicieli. Nawałka nie będzie mógł skorzystać aż z czterech zawodników.

W piątek o godzinie 20:30 Wisła Kraków zagra z Lechem Poznań w hitowym meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Spotkanie elektryzuje o tyle, że Adam Nawałka po wielu latach wraca do Krakowa, w którym rozpoczynał trenerską karierę, a Wisła Kraków rozpoczyna nowy rozdział, bo we wtorek została przejęta przez nowych właścicieli.

Lech Poznań będzie w tym spotkaniu jednak mocno osłabiony, a Adam Nawałka nie będzie mógł skorzystać aż z czterech podstawowych piłkarzy. 

Niestety, do grupy kontuzjowanych piłkarzy dołączył Jasmin Burić, który w meczu z Zagłębiem Sosnowiec doznał urazu oczodołu a także uszkodził łuk brwiowy. W meczu z Wisłą Kraków nie zagrają także inni piłkarze. Zabraknie Kamila Jóźwiaka (który zmaga się z urazem więzadeł), Tomasza Cywki (leczy uraz kolana) oraz z Macieja Gajosa, który ma problem z mięśniami. 

Kontuzje dotknęły również Wisłę Kraków. W środę można było przeczytać o kontuzji Macieja Sadloka.  Urazy leczą m.in Jesus Imaz i Rafał Boguski, niepewny jest także występ Pawła Brożka.

Spotkanie Wisła Kraków - Lech Poznań rozpocznie się w piątek o godz. 20.30. W Piątek ma dojść także do prezentacji nowych właścicieli Wisły Kraków.

Więcej o:
Komentarze (6)
Ekstraklasa. Lech Poznań osłabiony przed hitowym meczem z Wisłą Kraków
Zaloguj się
 • inny_wolny_login

  Oceniono 3 razy 3

  W opisach naszych HITowych meczów w ekstra-kraksie brakuje tylko jednego.
  Literki "S" przed określeniem HIT.

 • 1group

  Oceniono 3 razy 1

  Hitowy mecz! Czwartej drużyny z siódmą na poły bankrutem. Macie poczucie (czarnego) humoru.

 • lubiejakgram

  Oceniono 5 razy 1

  to nie ma znaczenia, wisełka choć biedna teraz, pokaże wartość Pana Nawałki, czyli tyle co nic.

 • mariovanpetersen

  0

  Ciekawekto mu więcej placi,LECH czy menagerowie zawodnikow?Niech Jedrzejczyka jeszcze zciagnie ze szmaciarskiej i przekupnej Legii...

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 0

  no czuję że ktoś tu przerobi skisłą na_wałka

 • zielona-galazka

  0

  Oj Misiek, Misiek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX