Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lechia - Legia. Ricardo Sa Pinto: Jakość była po naszej stronie, ale wynik jest sprawiedliwy

- Jakość była po naszej stronie, ale wynik jest sprawiedliwy - powiedział Ricardo Sa Pinto, trener Legii Warszawa, która w niedzielę, w hicie 18. kolejki Lotto Ekstraklasy, bezbramkowo zremisowała z Lechią Gdańsk.

- Uczulałem moich piłkarzy. Mówiłem, że Lechia Gdańsk ma dobrą defensywę, nieźle operuje dalekim podaniem. I wcale nie musi na nas ruszyć, tylko może się schować i czekać na nasze błędy. Tych wiele nie było, ale gry w piłkę też nie - komentował spotkanie Ricardo Sa Pinto po remisie. 

I mówił dalej: - Dużo było walki, dużo pojedynków. I choć jakość była po naszej stronie, to wynik uważam za sprawiedliwy. Staraliśmy się pokazać pozytywny futbol, co nie jest łatwe, gdy gra się przeciwko drużynie tak dobrze prezentującej się w defensywie drużynie - powtórzył Portugalczyk.

I na koniec dodał: - Chciałbym podziękować naszym kibicom za to, że przyjechali do Gdańska, mimo że nie mogli wejść na stadion i nas wspierać. Nie rozumiemy, dlaczego tak się stało. To niewiarygodne. Ale bardzo dziękujemy, że przyjechaliście. Jesteśmy z wami.

Legia na dwie kolejki przed przerwą zimową zajmuje drugie miejsce w tabeli, do prowadzącej Lechii wciąż traci pięć punktów.

Komentarze (3)
Lechia - Legia. Ricardo Sa Pinto: Jakość była po naszej stronie, ale wynik jest sprawiedliwy
Zaloguj się
 • xzyzzy

  Oceniono 6 razy 0

  co to toto to pinto ?

 • bigosmiszcz

  Oceniono 9 razy -1

  Legia ta złodziejka się skończyła.

 • sacharoza6

  Oceniono 4 razy -2

  Głęboko wierzę, że trener Ssa Punto nie jest dzbanem, tylko ma takà tradycję, że podczas meczu własnej drużyny robi restart software’u.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX