Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Boniek i Brzęczek odwiedzili Adama Frączczaka w szpitalu

Adam Frączczak wraca do zdrowia po operacji wycięcia guza mózgu. Piłkarza w szpitalu odwiedzili Zbigniew Boniek i Jerzy Brzęczek.

Adam Frączczak 3 grudnia przeszedł operację usunięcia guza mózgu. Zabieg odbył się bez komplikacji i teraz napastnik Pogoni Szczecin wraca do zdrowia w szpitalu MON w Warszawie.

W czwartkowe przedpołudnie niespodziankę piłkarzowi postanowili zrobić Zbigniew Boniek i Jerzy Brzęczek, którzy odwiedzili rekonwalescenta w szpitalu. Prezes PZPN i selekcjoner reprezentacji Polski wręczyli Frączczakowi świąteczny prezent.

Kapitan Pogoni otrzymał od selekcjonera koszulkę z numerem "9". Zbigniew Boniek na Twitterze zażartował, że wręczono pierwsze świąteczne powołanie do reprezentacji.

U Adama Frączczaka zmiany w mózgu zaobserwowano na początku września podczas podczas badań kontrolnych. Od tamtego czasu piłkarz nie rozegrał meczu. Nie wiadomo kiedy piłkarz wróci na boisko, ale jak sam zapewnia, będzie to dla niego życiowy cel.

Kapitan "Portowców" rozegrał w tym sezonie 7 meczów i zdobył jednego gola.

Więcej o:
Komentarze (10)
Boniek i Brzęczek odwiedzili Adama Frączczaka w szpitalu
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 7 razy 7

  Walcz chłopie, powodzenia.

 • dorotapundyk

  Oceniono 4 razy 4

  Dużo zdrowia :)

 • partyboi

  Oceniono 4 razy 4

  Adam, jesteś kozak. Wracaj szybko!

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  Zdrowia życzę!!!!!! Serdecznie.

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Frączczak powinien grac w reprezentacji!
  A Brzęczek i Boniek - na bruk.

 • somebody51

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo siły i zdrowia życzy kibic Legii. Wiem o czym piszę, mój ojciec przeszedł przez to. Wycieli to badziewie i wyszedł z tego, żyje do dziś i ma się dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX