Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Wisła Kraków może zostać przejęta przez Anglików

Wisła Kraków może zostać przejęta przez Anglików. Potencjalny inwestor zgłosił się do klubu po raz drugi - pisze "Sport".

Wisła Kraków otrzymała ofertę z londyńskiej firmy Noble Capital Partners Ltd. Pierwsza oferta wpłynęła we wrześniu, ale wtedy Anglicy nie podjęli dalszych kroków.

Anglicy chcą przejąć klub za kwotę 1 euro i obiecują szybko poprawę sytuacji finansowej klubu. Chcą dokonać emisji praw poboru akcji na ich rzecz w zamian za 28 milionów euro płatne w akcjach. Twierdzą, że przyniesie to klubowi własny dodatni kapitał w wysokości około 10,5 mln euro - pisze "Sport".

Ekstraklasa. Napoli zainteresowane Sebastianem Szymańskim?

Na odpowiedź Wisły czekają do 8 listopada do godziny 12:00. - Oferta została przekazana do kancelarii, która analizuje pismo. Do tej pory nie mamy informacji zwrotnej - powiedział wiceprezes Towarzystwa Sportowego Wisła, Szymon Michlowicz.

Klub chce przejąć również dwóch biznesmenów: Rafał Ziętek i Wojciech Kwiecień.

Ekstraklasa. Lech Poznań złoży ofertę Ivanowi Djurdjeviciowi

Więcej o:
Komentarze (17)
Wisła Kraków może zostać przejęta przez Anglików
Zaloguj się
 • udibidi03

  Oceniono 2 razy 2

  Noble Group Limited jest spółką handlową w zakresie wielu produktów przemysłowych i energetycznych. Firma jest zarejestrowana na Bermudach i jest notowana w Singapurze. Noble znajduje się w trudnej sytuacji finansowej po niewykonaniu swoich zobowiązań finansowych.
  Noble Group nie wywiązała się z płatności zarówno odsetkowej od obligacji, jak i od kwoty głównej obligacji. Jeden z jego głównych udziałowców (Goldilocks) pozywa firmę i jej kierownictwo za wprowadzenie w błąd finansowych.

 • dj.80

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wierzę, że ktoś świadomie tak bardzo przepłaci :-).
  A tak na poważnie, to można się podsmiewywać z Wisły, ale w swego czasu coś tam w europejskich pucharach pokazali. Wstydu nie było. Dziś to wyniki nie do powtórzenia.

 • mirek-dub

  Oceniono 1 raz 1

  Brytyjskie firemki to wydmuszki nauczone krasc i wyciagac lape do rzadu w razie problemow. Jak najdalej od tego goovna.

 • hutniczek12

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny meresiński !!!

 • miszka_szyfman

  Oceniono 2 razy 0

  To pewnie dołączą ich do Premier League.

 • Rafał Knap

  0

  Tyle wam napisze ze od poniedziałku Wisła ma nowych właścicieli.
  Zdziwieni?

 • trudnyrynek

  Oceniono 4 razy 0

  Noble Capital uzbieral jedno euro I poszedl na zakupy , zapewne firma to Zdzicho ze zmywaka , Tadek z firmy strzyzacej trawniki I Bolek ktory cos kuma po angielsku I mianowal siebie szefem........juz jeden oszust niedawno przejal Wisle....czyzby powtorka z rozrywki ???

 • bombullo

  Oceniono 1 raz -1

  doczekali sie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX