Ekstraklasa. Wygrane Cracovii i Górnika Zabrze

Cracovia pokonała na wyjeździe Koronę Kielce 1:0, a Górnik Zabrze wygrał u siebie z Zagłębiem Lubin 2:0 w niedzielnych meczach 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Cracovia wygrała w Kielcach dzięki bramce zdobytej przez Airama Cabrerę w 14. minucie meczu. Asystę przy tym golu zanotował Mateusz Wdowiak. Dla drużyny Michała Probierza to dopiero trzecia wygrana w tym sezonie. "Pasy" z dorobkiem 13 punktów zajmują 12. miejsce w tabeli. Korona zgromadziła 19 "oczek" i jest siódma.

W drugim niedzielnym meczu Górnik Zabrze pokonał Zagłębie Lubin 2:0 po dwóch golach Igora Angulo. Hiszpan po raz pierwszy trafił w 38. minucie z rzutu karnego, a drugą bramkę zdobył w 46. minucie. Zespół Marcina Brosza wygrał dopiero drugi raz w sezonie. Górnik z 12 punktami zajmuje 14. miejsce w tabeli. Zagłębie zgromadziło 17 "oczek" i jest dziewiąte.

FC Barcelona rozgromiła Real Madryt w El Clasico! Luis Suarez bohaterem. Julen Lopetegui zwolniony?

FC Barcelona - Real Madryt. Onda Cero: Julen Lopetegui zostanie zwolniony. Antonio Conte następcą

Szalony mecz Genoa - Udinese! Krzysztof Piątek bez gola. Trafił za to Mariusz Stępiński