Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa. Sebastian Szymański nie dla CSKA Moskwa

Jak poinformował David Mannaseh, agent Sebastiana Szymańskiego, pomocnik Legii Warszawa nie trafi do CSKA Moskwa. Kluby nie doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego.

Sebastian Szymański był bardzo bliski przejścia do CSKA Moskwa. Zawodnik nie znalazł się w kadrze na niedzielne spotkanie z Wisłą Płock (1:4) i wydawało się, że ogłoszenie transfery było tylko kwestią czasu.

>>> Sebastian Szymański chce odejść, ale Legia nie może dojść do porozumienia z CSKA

Jak poinformował agent zawodnika w rozmowie ze sport24.ru przenosiny Szymańskiego do klubu ze stolicy Rosji nie dojdą do skutku. Władze Legii nie doszły do porozumienia z CSKA w sprawie kwoty odstępnego. Dariusz Mioduski żądał przynajmniej 7 milionów euro - co było transferowym rekordem ekstraklasy - natomiast Rosjanie oferowali 2 miliony mniej.

- Mistrz Polski odrzucił ofertę od wicemistrza Rosji, a negocjacje zakończyły się fiaskiem. Rozmowy zostały przerwane, więc nie będzie żadnej umowy. CSKA Moskwa i Legia Warszawa nie mogły dojść do porozumienia, co do wysokości kwoty odstępnego za Sebastiana Szymańskiego - powiedział w rozmowie dla sport24.ru, David Mannaseh, agent Szymańskiego.

>>> Nowy trener, ale Legia wciąż beznadziejna. Mistrz Polski skompromitował się w meczu z Wisłą Płock

Nieoficjalnie mówi się, że fiasko negocjacji z rosyjskim klubem, nie musi oznaczać, że zawodnik zostanie w Legii. Okna transferowe kończy się 31 sierpnia.

Szymański jest wychowankiem warszawskiego klubu. Do tej pory zagrał w 53 spotkaniach aktualnych mistrzów Polski. W tym czasie 9-krotnie wpisał się na listę strzelców, a 6 razy asystował przy trafieniach kolegów.

Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, a "Transfermarkt" wycenia go na 3 miliony euro.

>>> W Polsce Legia Warszawa wydaje najwięcej na wynagrodzenie menadżerów. Niemal 10 mln zł w zeszłym sezonie

Więcej o: