Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa. Dariusz Mioduski spełnia postulat kibiców. Ivan Kepcija odejdzie z Legii

Ivan Kepcija i jego prawa ręka, Viktor Bezhani, wraz z końcem okna transferowego odejdą z Legii Warszawa. Do takich informacji dotarł portal Legia.net. Mistrzowie Polski twierdzą, że nikogo nie zwolnili i jak na razie skupiają się jedynie na trwającym oknie transferowym.

Kibice Legii Warszawa w liście otwartym do prezesa i jednocześnie właściciela klubu, Dariusza Mioduskiego napisali, że żądają zmian personalnych w sztabie szkoleniowym i zarządzie. Jednym z postulatów Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz innych grup kibicowskich związanych z mistrzami Polski było zwolnienie dyrektora sportowego, Ivana Kepciji oraz jednego z członków zarządu, Tomasza Zahorskiego.

>>> Legia Warszawa. Michał Kucharczyk skomentował zachowanie kibiców podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Częściowo ten postulat został spełniony, ponieważ według informacji portalu "Legia.net" wraz z końcem sierpnia, kiedy zamknie się okno transferowe, z klubem pożegna się Kepcija.

>>> Transparentów więcej niż goli. Manifest Jędrzejczyka i pierwsza wygrana Ricardo Sa Pinto

Chorwat przyszedł do Legii we wrześniu 2017 roku, wraz z podpisaniem kontraktu z warszawskim zespołem przez Romeo Jozaka. To właśnie Kepcija w dużej mierze odpowiadał za transfery mistrzów Polski podczas trwającego oraz zimowego okna. Dzięki niemu do Legii trafił m.in. Remy, Vesović, Eduardo czy Antolić. W przeszłości przez 3 lata pracował w Dynamie Zagrzeb.

Odejście Kepciji z warszawskiego klubu będzie oznaczać rozstanie się także z Viktorem Bezhanim, który był zastępcą Kepciji i jego prawą ręką. Legia Warszawa jak na razie zaprzecza tym doniesieniom.

>>> Ekstraklasa. "Mioduski, gdzie wielka Legia?" - pytają kibice Legii Warszawa na meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Na razie nie wiadomo kto obejmie posadę dyrektora sportowego. Mówi się, że ma nim zostać Polak. Wśród faworytów wymienia się Jacka Zielińskiego, czyli legendę Legii, a obecnie szefa klubowej akademii, a także Radosława Kucharskiego, który rok temu wrócił do Legii, po kilkumiesięcznej pracy w Manchesterze United. Kucharski pełni funkcję szefa skautów.

Więcej o:
Komentarze (35)
Dariusz Mioduski spełnia jeden z postulatów kibiców. Dwie osoby odchodzą z klubu
Zaloguj się
 • mikesz6

  Oceniono 11 razy 5

  Jest ich parę tysięcy. Niech wyłożą każdy po jednej pensji swojej lub rodziców. Da to w sumie około 10 mln.
  I wtedy niech wybiorą zarząd, prezesa i trenera i niech rządzą.
  Jak będzie mało, to niech wezmą kredyty. Najlepiej w SKOK-ach.

 • mario.wario

  Oceniono 3 razy 3

  Ku... to kibole bandyci dyktują co się w tych wolskich klubach dzieje czy kto? To jakaś paranoja, żeby jakieś zasrane kibolskie bandziory cokolwiek dyktowały!

 • para_sucha

  Oceniono 1 raz 1

  Staruch na dyrektora!!!!!

 • kamila3345

  0

  Ok, ale to teraz kibice niech wybiorą dyrektora sportowego i zostaną rozliczeni za jego sukcesy albo porażki

 • badziewiak66

  Oceniono 2 razy 0

  Pierwszy postulat kibiców powinien być ostatnim, odebrać Legii prawo do oszukiwania 50 000 kibiców , którzy kupując bilety tuczą różnej maści lawirantów, nieudaczników, działaczy i kapitalistów. Nie rozumiem dlaczego klub sportowy korzysta z publicznego stadionu , kompromitując swoją grą tych którzy sfinansowali jego budowę.

 • pcat

  0

  Z takim doświadczeniem może teraz spokojnie zostać królem szrotu na otomoto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX