Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ricardo Sa Pinto kompromituje się na konferencji pomeczowej. "Gratulacje dla sędziego"

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto na odleciał na konferencji prasowej. - Sędzia nie pozwolił nam wygrać. Gratulacje dla sędziego - mówił nowy szkoleniowiec klubu. Legia Warszawa zremisowała z Dudelange 2:2 i odpadła z Ligi Europy.

Trener Legii Warszawa skompromitował się swoimi wypowiedziami na konferencji prasowej po meczu z Dudelange. Nowy trener Wojskowych stwierdził, że jego klub mógł spokojnie wygrać to spotkanie, ale uniemożliwili mu to sędziowie. 

- Mogliśmy i powinniśmy wygrać to spotkanie, ale pierwszej połowie nie robiliśmy tego, co mieliśmy robić. (...) Nie wygraliśmy, bo sędzia nam na to nie pozwolił. Uważam, że arbiter przepchnął Dudelange do kolejnej rundy - mówił Sa Pinto na konferencji prasowej cytowany przez Legioniści.com

Ricardo Sa Pinto stwierdził, że Legia Warszawa powinna mieć rzut karny, chociaż powtórki pokazały, że sędzia raczej nie miał podstaw do podyktowania karnego za zagranie piłki ręką w polu karnym, bo takich jedenastek się po prostu nie dyktuje.

- Mieliśmy oczywistego karnego na początku drugiej połowy - widział to każdy obecny na stadionie. Wówczas mielibyśmy więcej czasu, by wygrać i wszystko mogłoby się wydarzyć - mówił po meczu Ricardo Sa Pinto.

- Myślę, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, by wygrać ten mecz. Gratulacje dla sędziego...- dodał trener Legii Warszawa.

Trener Legii Warszawa stwierdził również, że miał mało czasu na pracę ze swoją drużyną. - Zabrakło nam czasu nie tylko w tym meczu, ale też na pracę z zespołem, bo mieliśmy tylko 2 treningi. Chciałem żeby piłkarze uwierzyli w siebie. Lepiej operowaliśmy piłką, stwarzaliśmy sobie sytuacje, a sędzia nawet nie doczekał do końca doliczonego czasu. To nie był sprawiedliwy sędzia.

Komentarze (267)
Ricardo Sa Pinto kompromituje się na konferencji pomeczowej. "Gratulacje dla sędziego"
Zaloguj się
 • amtis

  Oceniono 36 razy 34

  Jedno jest pewne: będzie pasował do Legii :) Palant, bufon i ani krzty honoru. Kolejny błazen, szrot z zagranicy, który znalazł sobie przejściową posadkę w Warszawie, bo nigdzie indziej nikt go nie chciał nawet do koszenia trawy.

 • ciemny_lud

  Oceniono 34 razy 28

  "Nowy trener Wojskowych"
  Jacy wojskowi? Co ma wspólnego z wojskiem w Polsce Hlousek, czy Hamalainen?
  Dlaczego wielką literą?
  Swego czasu Legia była "wojskowymi" i dzięki wojsku podkradała graczy z całej Polski, taka była ta "legendarna" za przeproszeniem drużyna. Ale to już dawno.. .
  Zdaje się, że jaka Legia tacy dziennikarze i tacy kibole od wojowników, chwały Legii i tak dalej. .

 • premier_scretyna

  Oceniono 21 razy 21

  "Sędzia nie pozwolił nam wygrać. Gratulacje dla sędziego" - tak krótko jest trenerem Legii, ale już wie jak gadać. Na krajowym podwórku się sprawdzi. Tekst, nie trener!

 • krzywelustro

  Oceniono 16 razy 16

  Jak ktoś nie umie pływać, to mówi, że woda za mokra.
  Dołem nasi!

 • milarama

  Oceniono 19 razy 15

  Już do zwolnienia?
  Wartko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX