Ekstraklasa. Karol Świderski stracił przytomność w meczu Jagiellonia - Wisła. Piłkarza przewieziono do szpitala

Karol Świderski po starciu z jednym z rywali w meczu Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków został uderzony w głowę i stracił przytomność. Piłkarz trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w 41. minucie meczu Karol Świderski zderzył się w powietrzu z Jakubem Bartkowskim. Piłkarz Wisły Kraków staranował rywala, uderzył go barkiem w tył głowy. Świderski padł na murawę. Szybko znaleźli się przy nim lekarze Jagielloni, a piłkarz został przetransportowany na noszach do szatni.

Peter Bosz i Frank de Boer zaoferowani władzom Legii Warszawa!

Jak poinformowała jeszcze w trakcie meczu Jagiellonia - Wisła wiceprezes klubu z Białegostoku Agnieszka Syczewska jeszcze w szatni piłkarz odzyskał przytomność, ale został przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Do poniedziałkowego poranka Jagiellonia Białystok nie wydała komunikatu o stanie zdrowia piłkarza.

W niedzielnym meczu Jagiellonia wygrała z Wisłą 1:0. Zwycięskiego gola w 60. minucie strzelił Roman Bezjak. Klub z Białegostoku jest na czwartym miejscu w tabeli Ekstraklasy, Wisła jest dziewiąta.