Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adam Nawałka odrzucił ofertę Legii Warszawa

Wiele wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym medialnym doniesieniom Adam Nawałka nie zostanie trenerem Legii Warszawa. Szkoleniowiec miał odrzucić propozycję prezesa stołecznego klubu Dariusza Mioduskiego. 'Przegląd Sportowy' informuje, że zostało dwóch kandydatów.

O decyzji Nawałki poinformował “Przegląd Sportowy”. Dziennik na swojej stronie internetowej podaje, że choć były selekcjoner reprezentacji faktycznie ofertę prowadzenia Legii otrzymał, to zdecydował się ją odrzucić.

Szkoleniowiec miał tłumaczyć Mioduskiemu, że nie jest to dobry moment na objęcie zespołu. Nawałka wolałby przeprowadzić na spokojnie z drużyną okres przygotowawczy, a nie przejmować ją w kryzysowym momencie w pierwszych tygodniach sezonu.

Legia Warszawa zwolniła Deana Klafuricia. I zaraz zatrudni następnego trenera. Czy będzie to Adam Nawałka?

We wtorek Legia sensacyjnie odpadła już w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, przegrywając w dwumeczu ze Spartakiem Trnawa. Dzień później z funkcji pierwszego trenera zwolniony został Dean Klafurić, którego miejsce do czasu znalezienia nowego szkoleniowca zajmie Aleksandar Vuković.

“Przegląd Sportowy” twierdzi, że w grze o przejęcie schedy po Klafuriciu są w tej chwili dwa nazwiska, ale nie precyzuje, o kogo dokładnie chodzi. Jeden z trenerów ma mieć ważny kontrakt z innym klubem, drugi pozostaje od jakiegoś czasu bezrobotny.

Więcej o:
Komentarze (114)
Adam Nawałka odrzucił ofertę Legii Warszawa
Zaloguj się
 • marko_uk

  Oceniono 28 razy 24

  Chłop dobrze zrobił. Z goowna bicza nie ukręci, a i co to za frajda dostawać po mordzie w tunelu od debili zwanych kibicami...

 • eberhard_mock_breslau

  Oceniono 12 razy 12

  Żenująca ekstraklapa i jej śmieszne klubiki. Co rok to samo, żenada w Europie a w lidze poziom 5 ligi angielskiej

 • Artist

  Oceniono 13 razy 11

  Legia sensacyjnie odpadla.....Ludzie na jakim swiecie wy z tych gazet zyjecie ( quwa nawet sie rymuje ) Sensacja to by byla jakby przeszli runde dalej.

 • notremak

  Oceniono 13 razy 9

  Pan Adam słusznie uznał, że dwie kompromitacje w tak krótkim czasie, to o jedną za dużo...

 • Milion

  Oceniono 10 razy 8

  Dziennikarstwo w wykonaniu Gazety. Dzień 1, Nawałka już w środę w Legii. Dzień 2, Mioduski twierdzi, że nie ma tematu Nawałki w Legii. Dzień 3, Nawałka odrzucił ofertę Legii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX