Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

W Lechu dojdzie do rewolucji. Wiceprezes klubu: Żałuję, że zgodziłem się na wizję trenera

- Żałuję, że zgodziłem się na wizję trenera. W oknie transferowym opuści nas większość obcokrajowców - mówi wiceprezes Lecha Poznań, Piotr Rutkowski.

- Żałuję, że zgodziłem się na wizję trenera [Nenada Bjelicy - red.]. Naszym największym błędem było styczniowe okno transferowe. Powinniśmy sprowadzić jednego czy dwóch piłkarzy, którzy będą lepsi od naszej jedenastki, będą w stanie wygryźć pozostałych zawodników, a nie będą tylko uzupełnieniem - powiedział na wtorkowej konferencji prasowej Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha Poznań.

I dodał: Stać nas na to, żeby robić transfery. Mamy pieniądze. Jeśli sprzedamy z dużym zyskiem piłkarzy z naszego zespołu, będziemy musieli trochę wydać, żeby w ich miejsce ściągnąć jak najlepszych zawodników. Potrzebujemy graczy z jakością.

Jednocześnie Rutkowski zadeklarował, że w nadchodzącym oknie transferowym w Lechu dojdzie do rewolucji kadrowej. - Opuści nas większość obcokrajowców - przyznał wiceprezes Kolejorza.

Więcej o:
Komentarze (60)
W Lechu dojdzie do rewolucji. Wiceprezes klubu: Żałuję, że zgodziłem się na wizję trenera
Zaloguj się
 • pyra314

  Oceniono 19 razy 15

  Brzmi dość niepoważnie, ja bym chciał, żeby drożynę opuścili gracze za słabi a nie krajowcy czy obcokrajowcy. Znowu na skróty i pod publiczkę. I jak ma być dobrze?

 • kalbaro74

  Oceniono 7 razy 7

  Rutkowski gadał jakby się nic nie stało, a stało się że Lech jest teraz pośmiewiskiem Polski mając Mistrza na tacy oddaje go bez walki na swoim stadionie Legii.

 • kaktus-2

  Oceniono 9 razy 7

  Czego nie rozumiecie? Trener nie zgodził się aby Lech kupił mu do drużyny lepszych zawodników i poprosił żeby mu Rutkowski kupił zawodników gorszych bo lepszych to ma dużo... Przecież to logiczne i ja Rutkowiskiemu wierzę ;);););););)

 • noriakikassai

  Oceniono 8 razy 4

  W Kuchenkorzu nie czekają nawet na nowy sezon. Z pompowaniem kolejnego balona wystartowali już teraz!
  Pyraki, szykujcie prześcieradła na transparenty :)

 • der-rauber

  Oceniono 6 razy 4

  Nie zachwyca mnie polityka Lecha jako klubu. Zwolnienie trenera Bielicy było błędem.

  Kibolskie podrygi mnie jeszcze bardziej nie zachwycają. Macie problem, to odkupcie klub i wdrażajcie swoją politykę. Zniechęcacie ludzi do klubu, nikt normalny nie chce mieć nic wspólnego z kibolstwem.

 • alicjads

  Oceniono 6 razy 4

  Wiceprezes to sobie może żałować...wszystkim i tak trzęsie papa z przydupasami. A im się wydaje, że drużyna piłkarska to fabryk kuchenek i można lecieć po najniższych kosztach. Na stadionie jednak z g.....a bicza nie ukręcisz!

 • 0twojastara

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejne wielkie zwycięstwo stadionowych "patriotów", Lech będzie realizował politykę transferową "czystej krwi" xD

 • d1r3ct

  Oceniono 5 razy 3

  A czy miasto, podatnik dopłaca chociaż złotówkę do funkcjonowania klubu ? Bo na stadnie bandytyzm...więc niby z jakiej racji. Może niech Lech i inne prywatne kluby same wybudują swoje stadiony. Bo grają na miejskich, na stadionach zbudowanych za pieniądze podatników z całej Polski i dlaczego promować po pierwsze bandziorów, a po drugie płacić horrendalne pensje ? Polski klub gra w LM raz na 20 lat! :D A kluby z Czech, Rumunii, Danii, Norwegii, Cypru, Izraela potrafiły z podobnymi budżetami grać po kilka razy i to jeden klub.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX