Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalna sytuacja Michała Kucharczyka. Został przesunięty do rezerw, w których nie może grać

Michał Kucharczyk znalazł się w trudnej sytuacji. Został przesunięty do trzecioligowych rezerw, ale nie może w nich występować.

Powód? Według przepisów w rezerwach ekstraklasowych klubów nie mogą występować piłkarze, którzy rozegrali więcej niż 2/3 możliwych spotkań w sezonie ekstraklasy. Wobec tego każdy kto rozegrał minimum 25 spotkań nie może grać w rezerwach i właśnie w takiej sytuacji znalazł się Kucharczyk - zagrał dokładnie 25 meczów.

Dodatkowo piłkarz Legii dopiero co wrócił do treningów po kontuzji uda. Kucharczyk powinien wrócić do pierwszego zespołu w ciągu dwóch tygodni, tak zapowiedział trener Romeo Jozak.

- Co do jego sytuacji wszystko już zostało powiedziane. Chcę go ponownie zobaczyć w szatni tak szybko, jak to będzie możliwe. Powinien wrócić do zespołu w ciągu dwóch tygodni - przyznał Jozak.

A dalej dopytywany, dodał: - Zdaję sobie sprawę, że to dla was bardzo interesujący temat. Ale niektóre sprawy muszą pozostać wewnątrz drużyny. A nikt nie jest większy od drużyny. Michał wie, co musi robić, by do niej wrócić.

Jozak zapytany został też o to, czy Kucharczyk nadal jest w radzie drużyny: - Nie ma czegoś takiego jak oficjalna rada drużyny. Bardziej są to zawodnicy ze starej gwardii, którzy są w Legii długo. Czyli Arek Malarz, ale też właśnie Kucharczyk.

Komentarze (20)
Kuriozalna sytuacja Michała Kucharczyka. Został przesunięty do rezerw, w których nie może grać
Zaloguj się
 • elvr

  Oceniono 6 razy 4

  To tak dobre, jak wpuszczanie pauzującego piłkarza w meczu o LM.

  #ProfesjonalneZarzadzanie

 • Michał Minicki

  Oceniono 4 razy 4

  w sumie nic to dla niego nie powinno zmienić rezerwy czy pierwszy skład , wypłata ta sama i poziom także podobny :D

 • fedcba321

  Oceniono 3 razy 3

  Ale czemu kuriozalna? On został zesłany do rezerw nie po to, by się ogrywać, a by zostać ukaranym. Miał zostać w pierwszym zespole, mimo przewinień, tylko dlatego, że w rezerwach może tylko trenować, a już nie może grać?

 • Adrian Switala

  Oceniono 1 raz 1

  Legia cała nie prezentuje dobrego futbolu,Kucharczyk nie jest dobrym piłkarzem,nawet nigdy na niego Trener Reprezentacji nie spojżał i słusznie,Legia powinna reprezentować jak na stolice Polski dużo lepszy futbol,ale widać że bardzo daleko do tego

 • ultrasfctm

  Oceniono 1 raz 1

  Co Wy się z tym piłkarzem tak napinacie. Jest obecnie słaby to nie gra. Jest obrotny to wywalczył kontrakt i zgarnia kasę. No i jeszcze dorzucę: kogo ta wasza legia obchodzi?

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Posmiewisko na zywo,,

 • menzio

  0

  A moze czas zeslas Balkanike do rezerw Legi

 • menzio

  0

  A moze czas na zeslanie balkaniki do rezerw Legi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX