Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa. Dlaczego Michał Kucharczyk został odsunięty od pierwszego zespołu?

Trener Romeo Jozak podjął decyzję o przesunięciu Michała Kucharczyka do trzecioligowych rezerw. Legia Warszawa poinformowała, że decyzja została podjęta z przyczyn niesportowych. Co to konkretnie oznacza?

W sobotę Romeo Jozak spotkał się z Michałem Kucharczykiem. Trener Legii powiadomił piłkarza, że odsuwa go od treningów z pierwszym zespołem. Przed ogłoszeniem decyzji chorwacki szkoleniowiec spotkał się z radą drużyny i przedstawił zawodnikom jej powody. 

„Rozumiemy decyzje trenera. Najważniejsza jest jedność szatni i wspólny cel” - powiedział po spotkaniu Miroslav Radović cytowany na Legia.com. Klub poinformował, że nie będzie obecnie udzielał dodatkowych komentarzy.

Z naszych ustaleń wynika jednak, że Kucharczyk miał podobno wynosić dziennikarzom informacje z szatni - m.in. na temat pracy pani psycholog. W sieci pojawiły się ostatnio doniesienia, że pani psycholog Adrianna Zagórska (dołączona do sztabu pierwszej drużyny pod koniec zeszłego roku) prowadzi przedmeczowe odprawy z piłkarzami. Uznano to - dość powszechnie - za nie do końca profesjonalne podejście.

Do takiej sytuacji miało dojść np. przed meczem z Jagiellonią (0:2).

Nie wiadomo, na ile Jozak odsunął Kucharczyka od drużyny. Skrzydłowy Legii w najbliższych dniach ma trenować z zespołem trzecioligowych rezerw. Z naszych ustaleń wynika, że nie została na niego nałożona dodatkowa kara finansowa.

W sobotę po południu próbowaliśmy skontaktować się z Michałem Kucharczykiem, ale nie odbierał telefonu.

Więcej o:
Komentarze (36)
Legia Warszawa. Dlaczego Michał Kucharczyk został odsunięty od pierwszego zespołu?
Zaloguj się
 • Oceniono 6 razy 4

  Legia i Wisła dokonała zachodnich zaciągów których grę trzeba wypromować Dlatego Małecki a w Legii Kucharczyk musza zrobić miejsce na boisku i ławie Kucharczyk kilka dni temu skończył 27 lat 6 lat gra dla Legii oddając jej dusze i serce Goni udających grę nie nadązajacych za akcjami ściągniętych rencistów Których kontrakty sa znacznie wyższe od zawodników krajowych Myśle ze to błąd i tylko pretekst Dziennikarze zapraszają Kucharczyka do wywiadów bo w miare mówi po polsku i składnie Mógł dwa zdania powiedzieć za dużo O ile to prawda to żadna tajemnica i wstyd Tu chodzi o promocje rencistów

 • Mariusz Kumala

  Oceniono 3 razy 3

  Wydaje mi się że ten dom starców zwany legia to nie psycholog tylko grabarz .Dziś Wielki Górnik Zabrze wygrał z naszym Przyjacielem ze Splitu .Tak że myślę że jak co roku wywalimy za burtę z pucharu Polski ten klubik z wawy to taka Śląska tradycja

 • mjetker

  Oceniono 3 razy 3

  fatalnie :)

 • Oceniono 3 razy 3

  W sobotę po południu próbowaliśmy skontaktować się z Michałem Kucharczykiem, ale nie odbierał telefonu.

  Zabrali mu telefon, żeby nie musieli go przesuwać jeszcze do juniorów :)

 • bozenka2018

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda Michala ale takie sa prawidla polskiej ligi. A za burte pójdą prowincjonalne zespoliki to tez sa prawidla ligi

 • pab-blo

  Oceniono 5 razy 1

  Gdyby to było dobre dziennikarstwo, to tytuł brzmiałby: Kucharczyk odsunięty od pierwszego zespołu z powodu przecieków z szatni. A tak brzmi: To z tego powodu jeden z najbardziej znanych zawodników Legii został zesłany do rezerw? To z tego powodu jeden z najbardziej znanych zawodników Legii został zesłany do rezerw. Dezinformacja zamiast informacji, byle tylko robić kliki. Dobre dziennikarstwo inaczej

 • 0

  Odsunięcie Kucharczyka, legionisty z krwi i kości, to idiotyzm.Sprowadzenie trenera i rencistów z Bałkanów, dla klubu źle się skończy.W tej sytuacji ,dziwię się Radowicowi, że popiera trenera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX