Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa przywróciła Dominika Nagy'ego do pierwszej drużyny

Legia Warszawa poinformowała, że Dominik Nagy został przywrócony do treningów z pierwszym zespołem. Węgierski piłkarz spędził ostatnie trzy tygodnie w rezerwach.

Oficjalny portal Legii Warszawa  poinformował, że 22-letni Nagy został przywrócony do pierwszego składu.
- Rozmawiałem z Dominikiem i podjąłem decyzję o jego powrocie do pierwszego zespołu. Uważam, że swoim zaangażowaniem i ciężką pracą udowodnił, że zasługuje na drugą szansę - mówi Romeo Jozak w rozmowie z Legia.com

Nagy został przesunięty po do rezerw po tym jak stwierdzono, że prowadzi niesportowy tryb życia i nie prezentuje odpowiedniej jakości piłkarskiej. Legi Warszawa zapłaciła za Węgra około 4 milionów złotych.

Romeo Jozak wysłaniem piłkarza do rezerw chciał dać mu jasno do zrozumienia, że musi on jak najszybciej poprawić swoją dyspozycję, jeśli chce odzyskać miejsce w podstawowej jedenastce mistrzów Polski.  Wydaje się, że zabieg okazał się sukcesem, bo po trzech tygodniach piłkarz wrócił do drużyny.

Więcej o:
Komentarze (3)
Legia Warszawa przywróciła Dominika Nagy'ego do pierwszej drużyny
Zaloguj się
 • 100-lec

  0

  to są jakieś jaja, przecież on na tle 3-ligowych rezerw jeżeli się wyróżniał w jakikolwiek sposób to tylko negatywnie, paranoja

 • szamsziadad44

  0

  Ani on gwiazdą. Młody może i jest, ale nie patrząc z punktu bogatych klubów. Zarobić na nim się za bardzo nie da, bo dziś poważne kluby, jeżeli już za kogoś od nas dobrze płacą, to płacą za potencjał. 23-latek potencjał powinien już realizować.
  Podsumowując; chwytliwy, szmatławy tytuł nijak się mający do rzeczywistości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX