Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak pokazał imponujące zdjęcie. Pytanie, czy nie złamał kontraktu?

Grzegorz Krychowiak pochwalił się zdjęciem ze wspniaczki w Omanie. Jest to o tyle zastanawiające, że zawodowi sportowcy mają często wpisany w kontrakcie zakaz uprawiania sportów ekstremalnych.

Grzegorz Krychowiak wziął kilka dni temu ślub z Celią Jaunat. Uroczystość odbyła się w Omanie, gdzie para spędza teraz miesiąc miodowy. Reprezentant Polski wybrał się na wyprawę wspinaczkową do pobliskich gór, czym pochwalił się na Instagramie.

Krychowiak bez zakazu typowego dla zawodowych sportowców?

Krychowiak kpi ze stanu murawy po meczu Polska - Słowenia:

Krychowiak w stroju wspinaczkowym pozdrowił kibiców z wysokości 2000 metrów nad poziomem morza. Piłkarz miał na głowie kask z wmontowaną kamerą Go Pro, więc być może w przyszłości opublikuje jeszcze film ze wspinaczki po omańskich górach. 

Zastanawiające jest tylko to, czy Krychowiak nie ma wpisanego w kontrakcie z Lokomotiwem Moskwa zakazu uprawiania sportów ekstremalnych. Wielu zawodowych sportowców z różnych dyscyplin nie może nawet rekreacyjnie jeździć na nartach, nie wspominając już o wspinaczce.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (31)
Grzegorz Krychowiak pokazał imponujące zdjęcie. Pytanie, czy nie złamał kontraktu?
Zaloguj się
 • kms2x

  Oceniono 6 razy 4

  Akurat ta trasa (na granicy Emiratów i Omanu), pomimo że efektowna, to ekstremalna nie jest. Jest to dosyć dobrze znana atrakcją turystyczna, ja ją poznałem ćwierć wieku temu, wtedy było trudniej bo było mniej zabezpieczeń, a jakieś dwa lata temu poleciłem ją znajomej z delikatną nadwagą jako miejsce ćwiczeń.

 • mariandusza

  Oceniono 1 raz 1

  Gra w ruskim klubie to sport ekstremalny.

 • j666

  Oceniono 5 razy 1

  Przecież to Val Kilmer przebrany za Krychę.

 • mietkadwojka

  Oceniono 7 razy 1

  Ferraty ekstremalne😂😂😂 Pan redaktor jak sobie wsadzi palca w tyłek to będzie bardziej ekstremalne 🤦 Dzieci po tym chodzą

 • pit1

  0

  Wspinaczka z hakami, linami itd - a na dole zdjęcia szczeble metalowej drabiny dla turystów. Odróżniajmy wspinaczkę wysokogórską od turystyki wysokogórskiej. Na turystykę chyba nie trzeba mieć zgody klubu?

 • nadachu12

  0

  Przecież to zwykła atrakcja turystyczna jest. Ot taki park linowy, tylko nie między drzewami, a bardziej w otoczeniu skał i gór. Nic strasznego.

 • boliver

  Oceniono 5 razy -1

  Photo shop i kazde zdjecie jest mozliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX