Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Hajto o walce w MMA! Chciałby zmierzyć się z byłym reprezentantem Polski

- Gdybym był zdrowy i nie miał problemów z Achillesem, to mógłbym podjąć rękawicę - powiedział Tomasz Hajto w "Cafe Futbol" o ewentualnej walce w klatce z Piotrem Świerczewskim.

Piotr Świerczewski odbył debiutancką walkę w MMA, w której pokonał Grega Collinsa. Tuż po zakończeniu starcia pojawiło się w internecie wiele wpisów sugerujących, że kolejnym rywalem Świerczewskiego w klatce powinien być Tomasz Hajto, a więc dawny kolega z reprezentacji Polski. - Nie będę mówić, czy wchodzę do ringu, bo jestem po operacji Achillesa, więc nie ma takiej możliwości - powiedział Hajto w niedzielnym "Cafe Futbol".

- Z Piotrkiem wiele lat byłem w pokoju, przyjaźnimy się. Pochodzi z moich stron. On jest z Nowego Sącza, a ja z Makowa Podhalańskiego. Wiem, że to jest fighter, ale ja na boisku też nie pękałem. Uważam, że w wieku 47 lat nie powinienem robić głupot. Tym bardziej, że gdy córka przejrzała Twittera, napisała mi: "Tatuś, nie chodź mi po ringach", więc muszę wziąć jej zdanie pod uwagę - dodał Hajto.

Świetna walka olimpijczyków w KSW. "Jak byłbyś tak rozbity, to on by cię wyłączył"

Hajto zawalczy ze Świerczewskim? "Zawsze mogę podjąć rękawicę"

Ale wcale pojedynku ze Świerczewskim nie wykluczył. - Powiem tak: gdybym był zdrowy i nie miał problemów z Achillesem, ze Świrem zawsze mogę podjąć rękawicę, bo to by było coś naturalnego. Świr chyba nigdy się na mnie nie obraził ani ja na niego. To jest jedyny piłkarz, z którym nigdy nie miałem sytuacji spornej - przyznał Hajto.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (19)
Tomasz Hajto o walce w MMA! Chciałby zmierzyć się z byłym reprezentantem Polski
Zaloguj się
 • hansolo88

  Oceniono 6 razy 6

  Dwóch rednecków nawala sie w klatce, a tłuszcza kwiczy z zachwytu. Ot, lepszy sort Polaków....

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 4

  Ustawiajmy klatki na ulicach w pubach parkach niech wszyscy sie w nich nawalaja i bedzie nowy Polakow sport narodowy przy obecnym hejcie

 • Kamil Bachu

  Oceniono 2 razy 2

  Wejście najlepiej solowke w plenerze. Już za pościg dla pieniędzy wam się w dupach poprzewracalo. Śmiech na sali haha.

 • barrt21

  Oceniono 2 razy 2

  prawdziwy patryjota dopiero w klatce czuje ... wolny?

 • 2801gorski

  Oceniono 1 raz 1

  Przy tej okazji warto przypomnieć o pewnym pojedynku, który nasz bohater rozegrał z kobietą na pasach w lutym 2007 roku.

 • 45rt

  Oceniono 3 razy 1

  Proponuję żeby Duda walczył z Kaczyńskim chociaż taka walka nie ma sensu wiadomo że Duda by się poddał w pierwszej minucie.

 • wilkowaty

  0

  „ gdybym nie miał ...” chopie , kompromitujesz się każdą truskawką. Może pojedynek w kasynie? Ale najpierw skocz po fajki. Jest zamówienie z

 • bodzislawiaks

  0

  Wystarczy tylko odpowiednia kasa wtedy HAJTO zmieniłby zdanie.

 • zebrzec

  0

  koniecznie... k..facet komentujesz dobrze mecze ,zajmij sie tym ale rozumiem. Masz kase i jeszcze cchesz wuiecej..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX