Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Leo Beenhakkera zabrakło na gali PZPN. "Jeżeli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie"

W piątek PZPN zorganizował specjalną galę z okazji swojego stulecia, na którą zaprosił najważniejszych ludzi sportu. Zabrakło jednak Leo Beenhakkera i osób z jego sztabu. - Nikt nie zapraszał mnie na galę PZPN - powiedział Holender WP SportowymFaktom.

Leo Beenhakker był selekcjonerem reprezentacji Polski w latach 2006-2009. W 2008 roku wywalczył pierwszy w historii awans na Euro. Mimo to na gali go zabrakło. Nie było też osób z jego sztabu. Rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski, miał powiedzieć WP SportowymFaktom: Beenhakker był zapraszany, prezes dzwonił do niego kilka razy, ale zero odzewu.

Beenhakker: Jeżeli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie

Portal skontaktował się też z holenderskim trenerem, który twierdzi, że zaproszenia nie dostał. - Jeśli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie. Moim zdaniem to skandal i wstyd. Byłoby wspaniale spotkać dawnych przyjaciół, cały mój sztab, zawodników. Przeżyłem w Polsce wspaniały czas i była to piękna okazja, by powspominać - powiedział w rozmowie z Markiem Wawrzynowskim ze SportowychFaktów.

Polska zagra z Hiszpanią. Na których pozycjach mamy lepszych piłkarzy?

O gali miał się dowiedzieć od Jana De Zeeuw, byłego dyrektora reprezentacji. - Prezes nie mógł się dodzwonić? Wiele osób ma kontakt ze mną, Jan De Zeeuw, Adam Nawałka, Arek Radomski i wielu innych. Gdyby chcieli, na pewno by dotarli. Nie ma śladu po zaproszeniu, ani na telefonie, ani w mailu, ani w skrzynce pocztowej - komentuje Beenhakker.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (81)
Leo Beenhakkera zabrakło na gali PZPN. "Jeżeli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie"
Zaloguj się
 • youthman

  Oceniono 22 razy 22

  Słabizna. Grzeje się towarzystwo w ciepełku Lewandowskiego, który swoją drogą wiadomo u kogo debiutował. A słoma z butów ta sama od lat, tylko te buty droższe i więcej świata widziały. Wstyd.

 • doktoron

  Oceniono 20 razy 20

  Pięknie się rudy wpisuje w beton, który miał kruszyć. Mały człowiek.

 • bunga-bunga

  Oceniono 16 razy 16

  No to teraz wiesz Leo co nieco na nasz temat więcej niż kiedyś.

 • kingstonny

  Oceniono 15 razy 15

  Piekny gest: olac, olac a potem sklamac. Ale, my tu qu... wymagamy szacunku od calego swiata. My.. I tak dalej. WSTYD, WSTYD, WSTYD.

 • boshary

  Oceniono 13 razy 13

  Panie LEO mnie to nie dziwi, niczego innego po Bońku spodziewać się nie można w jego przypadku to norma.

 • karinawojtek

  Oceniono 11 razy 9

  "Rudy to ś..."
  A jeszcze bardziej podoba mi się powiedzenie: "Łysemu to nie ufaj, bo mógł być wcześniej rudy"

 • jiddu

  Oceniono 8 razy 8

  Beenhakker, jedyny trener po Górskim, który dał styl reprezentacji. Szkoda tylko, że najlepsi piłkarze wtedy nie grali w dobrych ligach, bo by pozamiatał. Boniek to katastrofa, jedzie nie na swoich osiągnięciach, nie zna się na niczym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX