Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Znamy trzech rywali reprezentacji Polski przed Euro 2020. Jednak nie Anglia!

Poznaliśmy plan reprezentacji Polski na przygotowania przed Euro 2020. Jak ustalił Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego, Polacy chcą rozegrać minimum trzy sparingi z finalistami turnieju - Ukrainą, Szwecją i Rosją.

- Logistycznie wszystko mamy przygotowane. Wszędzie byliśmy, wszystko obejrzeliśmy - zapewniał Zbigniew Boniek w programie "Sekcja Piłkarska". PZPN zadecyduje, gdzie urządzi bazę Polaków tuż po sobotnim losowaniu grup Euro. Zadecyduje to może zbyt duże słowo, właściwie to uruchomi jeden z przygotowanych wcześniej wariantów. Tych jest kilka. Jeden ośrodek jest dla nas zarezerwowany z wysokim priorytetem. Tzn. biało-czerwoni mają do niego pierwszeństwo. W innym są na liście tuż po innej reprezentacji. Wszystko i tak zdeterminuje sobotnie losowanie. Po co komu baza na Wyspach Brytyjskich, gdy okaże się, że gra w Rzymie i Baku? Logistyka tych mistrzostw jest trudna.

Ustalony jest już także plan reprezentacji Polski na przygotowania do Euro 2020. Jak ustalił "Przegląd Sportowy", w marcu i czerwcu Polacy będą chcieli zagrać z co najmniej trzema finalistami turnieju - Ukrainą, Szwecją i Rosją. Kluczowy będzie jednak wynik losowania, które rozpocznie się w sobotę o godz. 18:00 (relacja na Sport.pl).

Na ME Polacy wylecą prawdopodobnie pod koniec pierwszego lub na początku drugiego tygodnia czerwca 2020 roku. W bazie muszą zameldować się 5 dni przed pierwszym meczem turnieju. Wcześniej do Euro mają przygotowywać się w hotelu Remes Sport&Spa w Opalenicy koło Poznania. Wiele wskazuje na to, że to na stadionie przy Bułgarskiej Polska zagra ostatni mecz przed turniejem. O pozostałych trzech sprawdzianach w programie “Sekcja Piłkarska” mówił prezes PZPN. Materiał do obejrzenia poniżej:

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (44)
Media: Znamy trzech rywali reprezentacji Polski przed Euro 2020. Jednak nie Anglia!
Zaloguj się
 • trup

  Oceniono 3 razy 3

  pie...nie islandzki wulkan i mistrzostw nie będzie. Z Paryża do Azerbejdżanu autokarem jedzie się pewnie tydzień

 • bezidei

  Oceniono 4 razy 2

  To nie jest tak że my nie chcemy grać z takimi rywalami. Raczej oni nie chcą grać z nami. Wolą Niemców Hiszpanów Francuzów co jest zrozumiałe.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 1 raz 1

  "Na ME Polacy wylecą prawdopodobnie pod koniec" … rundy eliminacyjne. Wylot będzie miał miejsce z odpowiednim do rangi wydarzenia hukiem.

 • qrc-ze

  Oceniono 1 raz 1

  Miała być Anglia,Włochy i Hiszpania i to na wyjeździe żeby nasi piłkarze nie byli zdziwieni że ktoś na nich gwiżdże...
  Ale okazało się że w tych krajach nie chcą za bardzo kupować biletów na mecz z Polakami.

 • boromir195419

  Oceniono 3 razy 1

  Wolał bym z Anglią , Niemcami i Hiszpanią . Wszyscy by się zorientowali jakim geniuszem trenerskim jest Brzęczek .

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 1 raz 1

  z tym wyborem należało chyba poczekać do losowania

 • kirdan1

  0

  Hiszpania - Polska 3:0
  Polska - Szwecja 0:0
  Polska - Irlandia 1:0

  Z 4 pkt. zajmiemy 3 miejsce w grupie (Szwecja też będzie miała 4 ale lepszy stosunek bramek) 9 i odpadniemy.

 • j666

  0

  Dostaniemy od Hiszpanii bęcki 1:4?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX