Kapitalny mecz Kamila Grosickiego. Piękna asysta i bramka [WIDEO]

Kamil Grosicki po dwóch miesiącach przerwy znów zdobył bramkę dla Hull. Skrzydłowy reprezentacji Polski strzelił piątego gola w tym sezonie, zaliczył asystę, a Hull rozbiło Preston 4:0.

W cieniu grającej w środę Ligi Mistrzów grała także angielska Championship. W 18. kolejce Hull Kamila Grosickiego rozbiło Preston 4:0, a Polak zdobył jedną z bramek i miał duży udział przy bramce na 1:0, bo świetnie dośrodkował do Jarroda Bowena.

Przy bramce Polaka prawą stroną pola karnego świetnie przedarł się Bowen, który doskonale wypatrzył Kamila Grosickiego znajdującego się w polu bramkowym i zagrał do niego dokładną piłkę. Polak nie miał żadnych problemów z pokonaniem bramkarza. Skrzydłowy reprezentacji Polski trafił na 3:0.

Głównym bohaterem meczu był jednak wspomniany wcześniej Bowen, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę przy trafieniu Polaka. Grosicki także zagrał znakomity mecz. Spędził na boisku 77 minut, a gol był jego piątym w tym sezonie Championship. Hull jest teraz na dziewiątym miejscu w tabeli, ze stratą czterech punktów do strefy baraży o awans do Premier League.

Hull City - Preston 4:0 (1:0)

Bramki: Bowen (30, 77), Magennis (48 k.), Grosicki (51)