Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski przejdzie operację! Wróci dopiero w przyszłym sezonie?

- Bartosz Bereszyński przejdzie operację prawego kolana po urazie łąkotki - poinformowała Sampdoria Genua. Reprezentant Polski doznał urazu podczas ostatniego zgrupowania naszej drużyny narodowej.

Obrońca wyjechał w poniedziałek ze zgrupowania reprezentacji Polski. Zawodnik doznał urazu kolana podczas treningu przedmeczowego w Izraelu. Pomimo niewielkich dolegliwości wykonane badania diagnostyczne wykazały uszkodzenie łąkotki. Bereszyński niezwłocznie udał się na leczenie do klubu. 

Młody reprezentant Polski strzelił pierwszego gola dla kadry! Zobacz, jak się cieszył:

Bereszyński nie wróci w tym sezonie?

Sampdoria poinformowała w środę, że piłkarz będzie musiał przejść operację kolana. To oznacza, że najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie. Były obrońca Lecha Poznań i Legii Warszawa jest zawodnikiem klubu z Genui od stycznia 2017 roku. Od tego czasu zagrał w barwach Sampdorii 84 mecze, w których zanotował pięć asyst.

Bereszyński to kolejny reprezentant Polski, który ma ostatnio problemy ze zdrowiem. W zeszłym tygodniu ze zgrupowania kadry wyjechał Arkadiusz Milik, a w poniedziałek Maciej Rybus.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (2)
Reprezentant Polski przejdzie operację! Wróci dopiero w przyszłym sezonie?
Zaloguj się
  • glos_z_sali

    Oceniono 1 raz 1

    W tym sezonie czy w tym roku??

  • t0tylk0ja

    Oceniono 1 raz 1

    To chyba coś poważniejszego niż łąkotka... Jej uraz nie powinien wykluczyć go do końca sezonu, no chyba, że redaktor pomylił się i chodzi o ten rok lub do końca rundy jesiennej. Jeśli faktycznie do końca sezonu i faktycznie łąkotka to musi być w kolanie uszkodzone coś jeszcze... Wracaj do zdrowia Bereś!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX