Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Koszmarny stan murawy na Narodowym! Piasek przy każdym kopnięciu piłki [WIDEO]

Piasek. Mnóstwo piasku, który unosił się przy każdym kopnięciu piłki. Wystarczyła rozgrzewka reprezentacji Polski przed wtorkowym meczem ze Słowenią (godz. 20.45), by ocenić stan murawy jako zły. Może nawet bardzo zły, bo tak fatalnie przygotowanego boiska na PGE Narodowym sobie nie przypominamy.

Już w poprzednich spotkaniach tych eliminacji stan boiska na PGE Narodowym pozostawiał wiele do życzenia, ale we wtorek - a w zasadzie już w poniedziałek: przez kwadrans otwartego treningu reprezentacji Polski - widać było, że murawa wygląda źle. I przeszkadza piłkarzom. Szczególnie ten piasek, którego było mnóstwo i który unosił się przy każdym kopnięciu piłki. Widać to było w poniedziałek z poziomu murawy, ale też we wtorek spod samego dachu stadionu.

- Trawa jest, jaka jest. My jako PZPN nie możemy nic więcej powiedzieć. Firma się stara, jesteśmy cały czas w kontakcie. Chcemy, żeby było jak najlepiej - mówił po październikowym meczu z Macedonią Płn. (2:0) Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN.

Pożegnanie Piszczka z kadrą. "Niesamowity pracuś, genialny piłkarz. To będzie niezapomniany wieczór"

Piłkarze do tej pory raczej gryźli się w język, otwarcie na stan boiska w Warszawie narzekali rzadko. Mamy jednak wrażenie, że po meczu ze Słowenią gryźć się już nie będą. Tym bardziej że z końcem listopada wygasa kontrakt z firmą Trawnik Producent, dostarczycielem murawy na PGE Narodowy.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (43)
Koszmarny stan murawy na Narodowym! Piasek przy każdym kopnięciu piłki [WIDEO]
Zaloguj się
 • piotr33k2

  Oceniono 5 razy 5

  trzeba sie zdecydwać czy się chce mieć prawdziwy narodowy stadion piłkarski tak jak mają wszystkie liczące sie piłkarsko kraje Europy ,czy "para stadion" na którym wiecej jest jakiś różnego rodzaju rodeo czy buraczanego disco polo niż piłki nożnej .

 • pilot.tv

  Oceniono 5 razy 5

  Tak to jest jak się mecze rozgrywa w Azji zamiast w Europie.

 • Paweł Szymkowiak

  Oceniono 4 razy 4

  Niech mi ktoś przypomni, dlaczego murawy nie można było wcześniej położyć. Koncert był jakiś, czy co? Mamy jeszcze kilka innych stadionów, na których może grać reprezentacja. Żeby gospodarze nie dbali o zdrowie własnych piłkarzy? PZPN jest gospodarzem i on jest odpowiedzialny! Niech Boniek sam sobie biega po takim boisku! Wstyd!!!

 • zelenyles

  Oceniono 4 razy 4

  o coorva faktycznie że to syf nie murawa !!!! ktoś musi za to beknąć i to słono !

 • guru133

  Oceniono 5 razy 3

  Dlaczego Pinokio nie wspomniał nic podczas expoze że teraz jego klika zajmie się niszczeniem nawierzchni boisk a zacznie od PGE Narodowego?

 • rzewuski1

  Oceniono 3 razy 3

  Jak zarządzający tym stadionem nie potrafią przygotować murawy to zróbcie sztuczną nawierzchnie.

 • sir.fred

  Oceniono 2 razy 2

  Żenada. A PZPN jak zwykle za nic nie czuje się odpowiedzialny.

 • eldemon

  Oceniono 2 razy 2

  Firma sie stara i przytula miliony, bo tak są skonstruowane umowy, czy tam jak to sie nazywa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX