Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jerzy Brzęczek zdradził nazwiska trzech piłkarzy, którzy zagrają ze Słowenią

- Wszystkich personaliów nie podam, ale na pewno będą zmiany w porównaniu do meczu z Izraelem. Pół godziny zagra Łukasz Piszczek, a do składu wrócą Robert Lewandowski i Kamil Grosicki - zdradził Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski, która we wtorek zakończy eliminacje do Euro 2020 meczem ze Słowenią na PGE Narodowym w Warszawie (godz. 20.45).

Polska po pokonaniu Izraela (2:1) jest już pewna pierwszego miejsca w grupie. - Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam przywieźć z Izraela trzy punkty. To był nasz główny cel, więc się cieszymy. Ale jest też niedosyt, bo w pierwszej połowie brakowało nam skuteczności, a w drugiej ostatniego podania, co sprawiało, że popełnialiśmy niewymuszone błędy i narażaliśmy się na kontry - na poniedziałkowej konferencji prasowej wrócił do poprzedniego meczu Jerzy Brzęczek.

Pożegnanie Piszczka z kadrą. "Niesamowity pracuś, genialny piłkarz. To będzie niezapomniany wieczór". Zobacz wideo poniżej:

Brzęczek już w poprzednim spotkaniu eksperymentował ze składem (posadził m.in. na ławce Kamila Grosickiego i Roberta Lewandowskiego). Czy we wtorek będzie to robił dalej? - Personaliów nie podam, ale na pewno będą zmiany w składzie w porównaniu do meczu z Izraelem - przyznał selekcjoner.

Zmiany wymuszone przez los

Zmiany wymusza też los. Kontuzji nabawili się Maciej Rybus i Bartosz Bereszyński, którzy już opuścili (Rybus) albo zaraz opuszczą (Bereszyński) zgrupowanie. - Żeby była jasność: zmiany z Izraelem będą, ale nie eksperymenty. Nasza strategia się nie zmienia. Mogę powiedzieć, że od początku zagra Łukasz Piszczek i zejdzie z boiska po pół godziny (obrońca Borussii we wtorek rozegra pożegnalny mecz w kadrze). A do składu wrócą Lewandowski i Grosicki - zdradził Brzęczek.

Po czym jeszcze dodał: - Martwi mnie bardzo kontuzja Bartka Bereszyńskiego. Uszkodził łąkotkę, na szczęście nie zerwał więzadeł. We wtorek wróci do Włoch i najpewniej będzie musiał się poddać artroskopii. To on ze Słowenią miał zastąpić Piszczka. No cóż, są też inni. Jeśli chodzi o pozostałych zawodników, większych problemów ze zdrowiem nie mamy.

Początek meczu Polska - Słowenia we wtorek o 20.45.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Jerzy Brzęczek zdradził nazwiska trzech piłkarzy, którzy zagrają ze Słowenią
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 6 razy 4

  O, zdradził, że Lewandowski zagra? No, no... ciekawy eksperyment!

 • blahblah69

  Oceniono 3 razy 3

  Duzo lepszy clickbait bylby, gdyby napisac "Selekcjoner zdradził.."

 • segregator-a5

  Oceniono 2 razy 2

  Jutro zdradzi nazwiska następnych trzech. Redaktor Kubiak, zamieszkały W-wa, Łazienkowska 3, niczym mistrz suspensu Alfred Hitchcock stopniuje napięcie.

 • rafgorsk

  0

  Rebusa w ogóle nie powoływać bo wiecznie kontuzjowany a jak już gra w reprezentacji to rozczarowanie.Swoją drogą szkoda mi go bo jakiś bardzo kontuzjogenny

 • a.k.traper

  0

  Straszne tajemnice robi selekcjoner jakby gruszki przebierał a wcale tak wielu do wyboru nie ma, może do niższej ligi by zajrzał?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX