Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Izraelczycy liczyli, że Polacy nie podejdą poważnie do meczu. "I połowa dramatycznie słaba"

"Pierwsza połowa była okropna, być może nawet najsłabsza podczas tych eliminacji. Obrońcy tracili piłki bez końca, środek był dramatycznie słaby. Gdyby Polacy grali dokładniej, byłoby do przerwy 0:3 albo 0:4" - tak mecz z naszą reprezentacją komentują izraelskie media.

Reprezentacja Polski pokonała w sobotę Izrael 2:1 w eliminacjach Euro 2020. Gole dla naszej drużyny strzelili Grzegorz Krychowiak oraz Krzysztof Piątek. Zwycięstwo w Jerozolimie zapewniło zespołowi Jerzego Brzęczka pierwsze miejsce w grupie na koniec eliminacji. Zobacz ich podsumowanie na poniższym wideo.

Spotkanie skomentowały izraelskie media. "Zespół Andreasa Herzoga miał nadzieję, że Polacy nie podejdą na poważnie do meczu, kiedy mają zapewniony awans. Tak się nie stało. Pierwsza połowa była okropna, być może nawet najsłabsza podczas tych eliminacji. Obrońcy tracili piłki bez końca, środek był dramatycznie słaby. Gdyby Polacy grali dokładniej, byłoby do przerwy 0:3 albo 0:4" - czytamy na portalu Sports.walla.co.il.

"Herzog nie cieszy się zaufaniem"

"Teraz jedno jest pewne: trener nie cieszy się zaufaniem. Uczciwie na to zapracował, tak samo jak zawodnicy. Ciągle mamy jeszcze szansę na awans, ale w tej kadrze jest mnóstwo znaków zapytania."

Krytycznie do występu Izraela podchodzi też portal One.co.il. "Nasz zespół zagrał przeciętnie. Polacy na ich tle prezentowali się dużo lepiej. Ciągle możemy zagrać na Euro, ale z taką formą będzie to bardzo ciężkie. Polacy nie zamierzali odpuszczać i szybko zdobyli gola. Minuty mijały, a nasi piłkarze ledwie mogli przekroczyć linię środkową" - czytamy.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (16)
Izraelczycy liczyli, że Polacy nie podejdą poważnie do meczu. "I połowa dramatycznie słaba"
Zaloguj się
 • marcin1948

  Oceniono 6 razy 2

  Gdyby nie to że mecz był w sobotę czyli szabas to te ortodoksyjne bydło wylało by swoją prawdziwą kulturę na polskich piłkarzach.

 • marcin1948

  Oceniono 1 raz 1

  Dobra rada dla żydów na przyszłość.

  Umiecie liczyć (a umiecie i to dobrze:-) , to liczcie TYLKO na SIEBIE !!! Daliście wczoraj rade, brawo i tak trzymać :-)

 • vovik

  Oceniono 2 razy 0

  Izrael to "państwo żydowskie". Formalnie!
  A tutaj żydowskie trole znowu wciskają swoje banialuki.
  Ci obywatele Izraela, którzy nie są Żydami w ogromnej większości tego państwa nie popierają. To głównie Arabowie pod żydowską okupacją. Do tego chrześcijanie, którzy są dosłownie opluwani na ulicach przez Żydów.

 • taus

  Oceniono 2 razy 0

  Nie bardzo wiem dlaczego na to liczyli. Wszak walka o pierwsze miejsce i koszyk nadal trwa.

 • evergreen111

  Oceniono 2 razy 0

  Do głupców, według których każdy Izraelczyk to Żyd:
  Izrael zamieszkuje 7,6 mln ludzi, w tym 5,7 mln Żydów (75,5 proc.) oraz 1,5 mln Arabów (20,4 proc.).
  Wczoraj w drużynie Izraela grał Murzyn, a pewnie i jakiś Arab się trafił. Ale dla nieuków, każdy Izraalczyk to Żyd... Wracać do szkoły, gamonie, do szkoły!

 • swru

  Oceniono 8 razy 0

  No to naziści mają problem bo mecz przebiegał w dość miłej atmosferze a kibic, który wbiegł na boisko był miłośnikiem Lewandowskiego. Naziole mają poważny problem jak tu opluwać Izrael.

 • marini2

  Oceniono 8 razy 0

  Czy polscy piłkarze,tak jak nasza Agnieszka Radwańska, spotkali się również z "miłym przyjęciem" przez kibiców izraelskich?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX