Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niebezpieczna sytuacja podczas meczu Polski. Kędziora wyraźnie ucierpiał

Do niebezpiecznej sytuacji doszło pod koniec meczu w Jerozolimie. Już w doliczonym czasie gry na boisko wbiegł jeden z kibiców, a goniący go ochroniarz zderzył się z Tomaszem Kędziorą. Reprezentant Polski wyraźnie ucierpiał w tym starciu.

Był już doliczony czas gry w meczu Izrael - Polska, gdy na murawę stadionu w Jerozolimie wbiegł jeden z miejscowych kibiców. Za nim ruszyło kilku ochroniarzy, a jeden z nich... wpadł w Tomasza Kędziorę. Reprezentant Polski dość mocno ucierpiał w zderzeniu i przez kilka chwil nie podnosił się z boiska.

Sędzia rozważał zakończenie meczu przed czasem

Nietypowa sytuacja mogła zakończyć się poważnymi konsekwencjami dla gospodarzy. Początkowo sędzia z Finlandii rozważał nawet zakończenie meczu przed czasem, co mogłoby wiązać się z przyznaniem walkowera naszej reprezentacji. Wszystko przez to, że na murawę wbiegło też kilku innych kibiców.

Ostatecznie, po konsultacji ze sztabami obu reprezentacji, arbiter postanowił dokończyć spotkanie, doliczając do niego dodatkowe dwie minuty. Przypomnijmy, że reprezentacja polski pokonała w Jerozolimie Izrael 2:1, czym zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie eliminacji Euro 2020.

We wtorek o godzinie 20:45 zespół Jerzego Brzęczka na PGE Narodowym w Warszawie zagra ze Słowenią. Będzie to nie tylko zakończenie eliminacji Euro 2020, ale też oficjalne pożegnanie Łukasza Piszczka.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (59)
Niebezpieczna sytuacja podczas meczu Polski. Kędziora wyraźnie ucierpiał
Zaloguj się
 • adso74

  Oceniono 18 razy 18

  Zawsze mnie zastanawiały pobudki tych kibiców, co wbiegają na murawę. W zeszłym roku jakaś panienka przebiegła się tak w skąpym stroju, przez co podbiła sobie oglądalność w sieci, więc powiedzmy że ona miała jakiś zamysł. Ale po co robią to takie matołki, jak ci dzisiaj, to doprawdy nie wiem. Nie wykluczam, że oni też nie wiedzą.

 • kann2

  Oceniono 40 razy 14

  Proszę sobie wyobrazić, co pisano by na tym portalu, gdyby to w Warszawie kilku "miejscowych kibiców" wbiegło na murawę, a któryś z izraelskich piłkarzy zostałby przy tym poturbowany. Nawet nie chcę myśleć.

 • sacc77

  Oceniono 24 razy 12

  Przede wszystkim, sędzia powinien wcześniej wyrzucić z boiska (czerwona kartka) zawodnika Izraela, który fizycznie zaatakował Szczęsnego kilkukrotnie popychając go W ŚRODKU, W BRAMCE!!!
  Za takie zachowanie kara jest jedna - czerwona kartka!

 • gaskigaski

  Oceniono 15 razy 11

  Fatalnie zabezpieczony mecz gdyby to był zamachowiec!!? Wystarczy plastikowy nożyk....

 • bart5554b

  Oceniono 9 razy 7

  Uf, jakiś mały skandalik znaleziony. Choć na pewno wyborcza żałuje, że tak „niepraworządny” kraj, jak Polska został w ogóle dopuszczony do eliminacji..

  PS Gdyby to kibic z Polski wbiegł na murawę to Agnieszka Holland zrobiłaby o tym film, a Tokarczyk napisała kolejną powieść.

 • beton44

  Oceniono 10 razy 6

  Oj - wesoła gromadko Adama Ozjaszowicza - przemyślcie to trochę - to na pewno było inaczej - antysemita Polak który wyssał ten swój antysemityzm z mlekiem matki - chciał na pewno tam przesiać ziemię żeby znaleźć trochę złotych zębów - i słusznie go ochrona poturbowała !!!

 • student_zebrak

  Oceniono 12 razy 6

  1 czerwona kartka
  2 przerwanie meczu, walkower i spora kara za niedostateczna ochrone
  i to w sytuacji, gdy im rakiety lataja nad glowa, mecz mogl byc przeniesiony.
  Strona izraelska nie ma usprawiedliwienia, a polski trener do wymiany.
  A gdyby Izrael wyrownal lub wygral w doliczonym czasie?
  Panie q... niby trenerze?

 • qznia

  Oceniono 9 razy 5

  Kibic?
  Czyli wbiegł Żyd bo gdyby był to Polak to byłby kibolem:)
  Ech Wy gazeciarze
  Zawsze politycznie koszermi. Zawsze antypolscy
  Nawet w tak błahych tematach

 • jurakuz

  Oceniono 29 razy 5

  żydzi powinni za to dosstać walkowera i zostać wywaleni z rozgrywek na kilka lat.
  smutno się na to patrzyło.
  Piątek ciota boi się wykonac cieszynki.
  żyd po chamsku 2 razy odpycha Szczęsnego a ten stoi jak ciota. żydom wolno wszystko nasi się bali oddychać. na koniec żydowski kibol uderza Kędziorę. z automatu powinien być walkower.
  ale nasze cioty w osobach zwłaszcza Piątka, Kędziory, Brzęczka udają że deszcz pada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX