Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wzloty, upadki i awans na Euro 2020. "Polacy na gwizdy w domu nie zasłużyli" [WIDEO]

Reprezentacja Polski po zwycięstwie z Macedonią Północną (2:0) wywalczyła awans na Euro 2020. Mimo wszystko to były trudne eliminacje, bo Polacy byli krytykowani za styl gry nawet po wygranych meczach. Co zapamiętamy z tych eliminacji w wykonaniu Polaków?

- Gwizdy na Narodowym po meczu z Austrią były przesadą. Stadion Narodowy jest domem reprezentacji Polski. Mimo wszystko, jak nie grałaby kadra i jakiego by nie prezentowała stylu, to w swoim domu na gwizdy nie zasługuje - mówi Bartosz Rzemiński, dziennikarz Sport.pl.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (7)
Wzloty, upadki i awans na Euro 2020. "Polacy na gwizdy w domu nie zasłużyli" [WIDEO]
Zaloguj się
 • gadolinn

  Oceniono 1 raz 1

  widocznie patalachy znowu sie zblaznili swoja gra

 • gadolinn

  Oceniono 1 raz 1

  Eliminacje wylonia 24 druzyny, ktore pojada na mistrzostwa Europy. Smieszne to, zwzywszy na to, ze w Europie jest moze z 10-15 dobrych druzyn, a reszta to chlam. I z tych 10-15 beda wylaniac 24?

 • Artur Cybulski

  0

  Aha czyki zdaniem pana dziennikarza naweg jak przegrają 0:5 to nie będą zasługiwać na gwizdy bo to stadion narodowy. Gwizdy były właśnie dlatego że grając na narodowym nie potrafili strzelić Austriakom nawet jednej bramki a ledwo i ten remis udało im się wymęczyć. Na narodowym to przeciwnik powinien mieć miękkie nogi, to przeciwnik powinien się bronić bo to przeciwnik jest gościem a nie Polska. W latach 70 i 80 było nie do pomyślenia żeby w Chorzowie Polacy mieli obawiać się przeciwników. To przeciwnicy wtedy na samą myśl o graniu w Chorzowie mieli ciepło w gaciach.

 • ryjaroslawa

  0

  Będziecie co godzinę o tym popierdywać? Najpierw 17:30, potem 18:32... Macie jeszcze pół godziny do kolejnego zalinkowania na stronie głównej.

 • ela-007

  0

  Mecz kopany to widowisko. Są widzowie, jest estrada, są wykonawcy i bilety. Jak wykonawcy olewają widzów to widzowie gwiżdżą. Sos narodowy tu nic nie zmienia.

 • lol76

  0

  Jak beda grali 'normalnie' to nikt nie bedzie na nich gwizdal.... Proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX